Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Prokopiak
Telefon 665 737 543
Adres 29 Listopada 22
Miejscowość Kutno
Kod pocztowy 99-300
Adres domeny: http://www.adwokatprokopiak.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dla wielu osób chwila nieuwagi lub zapomnienia może mieć bardzo poważne skutki. Udział w wypadku komunikacyjnym lub popełnienie innego, generującego konsekwencje błędu może zakończyć się nie tylko przedłużającą się rehabilitacją i utrudnionym, nierzadko bolesnym i kosztownym powrotem do zdrowia, ale także konsekwencjami prawnymi, na przykład oskarżeniem w procesie cywilnym o spowodowanie urazu ciała i ubieganiem się poszkodowanych o odpowiednią rekompensatę finansową.

Proces w powyższej sprawie może ciągnąć się przez długi czas, o czym przekonało się do tej pory wielu winnych. Raz zasądzony wyrok o odszkodowanie może stać się podstawą do rozpoczęcia dalszych działań prawnych i wnoszenia na wokandę dalszych oskarżeń, jak chociażby o straty moralne lub też o wyrównanie finansowe wynikające z faktu niemożności podjęcia przez osobę, która ucierpiała w wypadku, pracy zarobkowej. Kwoty odszkodowawcze mogą osiągać naprawdę wysokie sumy, które nie zawsze jest w stanie pokryć fundusz ubezpieczeniowy czy też zebrane oszczędności. Dlatego zaleca się już podczas pierwszej rozprawy skorzystać z pomocy kompetentnego prawnika, który zrobi wszystko, co umożliwia mu prawo, aby ochronić swojego klienta przed zasądzeniem zbyt dużej kary i dalszych pozwów. 

Wsparcie w sytuacji oskarżenia w procesie cywilnym mogą zaproponować adwokaci z Kutna, zatrudnieni w  Kancelarii Adwokackiej Adwokat Łukasz Prokopiak. To legitymująca się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie grupa jurystów, która jest w stanie podjąć się reprezentacji klienta bez względu na to, w jak trudnej znajduje się on sytuacji. 

Kompetentny prawnik działa w imieniu zleceniodawcy w bardzo szerokim zakresie. Nawiązuje kontakt ze stroną pozywającą, pertraktując jako pełnomocnik warunki ewentualnej ugody. Przygotowuje niezbędne dokumenty oraz dba, by zostały one złożone terminowo do sądu właściwej instancji, aby nadać sprawie tryb administracyjny. Pozwany nie musi też fizycznie zjawiać się w sądzie (co jest istotne w sytuacji, gdy nadal przechodzi on leczenie lub jest poddawany rehabilitacji), gdyż może go reprezentować wybrany adwokat. 

Usługi jurystów są płatne. Ich koszt jednak jest nieporównywalnie niższy niż wysokość odszkodowania, jakie sąd mógłby zasądzić oskarżonemu, jeśli ten nie zdecydowałby się na skorzystanie z pomocy prawnika.

Data dodania: 12-02-2022
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
http://www.adwokatprokopiak.pl/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Prokopiak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy