Nazwa: Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński
Telefon 22 629 30 30
Adres Ujazdowskie 24
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-478
Adres domeny: https://prosterozwody.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Decyzja o zakończeniu wieloletniego związku może być niezwykle bolesna. Zdarza się, że lepiej rozejść się w dwie różne strony niż wzajemnie niszczyć się każdego dnia. W takich sprawach pomoc okazać może doświadczony adwokat rozwodowy.

Małżonkowie, którzy dodatkowo stworzyli rodzinę i prowadzą wspólny biznes, mają wiele spraw do uregulowania. W przypadku osób, które nie mają dzieci, sprawa wygląda na nieco mniej skomplikowaną. Zdarza się również też tak, że para nie może zupełnie dojść do porozumienia w kwestii podziału majątku czy opieki nad dziećmi. Również w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy adwokata.

Zanim podejmiesz decyzję o rozwodzie, warto, abyś dobrze ją przemyślał. To pozwoli Ci spojrzeć na przyczyny rozwodu, a także przygotować ewentualny wniosek rozwodowy. Pamiętaj o tym, że uzasadnienie zakończenia związku powinno być konkretne i możliwie klarowne. W przeciwnym razie wniosek nie zostanie rozpatrzony. Jeśli możesz skorzystać z pomocy prawnika czy adwokata, to Twój stres związany z wprowadzaniem zmian na pewno będzie mniejszy. Wiele osób docenia wsparcie, które daje dobry adwokat z Warszawy. Rozwód nie jest łatwą decyzją, ale w sytuacji, gdy doszło do zdrady lub przemocy, nieraz jest to decyzja konieczna. Adwokat jednak to nie tylko osoba, która dobrze zna prawo rodzinne i opiekuńcze, ale również ktoś, kto pomoże przygotować dobrze wniosek rozwodowy. Wiele wniosków jest odrzucanych, ponieważ nie spełniają one wymogów formalnych.

Ci, którzy zastanawiają się jak wybrać dobrego prawnika, muszą sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie, jakiej pomocy oczekują. Zdarza się, że adwokaci zajmują się także negocjacjami, dlatego też z ich pomocy można skorzystać także wtedy, gdy chce się dogadać ze współmałżonkiem na temat opieki nad dziećmi. Niektórzy pomagają również przy podziale majątku czy też opieki. Nie da się ukryć, że w niektórych sytuacjach rozwód przypomina prawdziwą batalię.

Na prosterozwody.pl można dowiedzieć się więcej na temat jednej z kancelarii rozwodowej.

 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy