Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kotewicz
Telefon 698 272 197
Adres Modrzejowska 20
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-200
Adres domeny: http://adwokat-kotewicz.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Usługi prawnicze budzą coraz większe zainteresowanie, co ma związek z wieloma czynnikami, najważniejszym z nich jest jednak po prostu fakt, że coraz więcej jest sytuacji, w jakich są one potrzebne. Dotyczy to na przykład rozwodów, które pojawiają się coraz częściej, jak też obsługi prawnej firm, których także wiele pojawia się na rynku. Duże znaczenie ma również fakt, iż przepisy prawa stale się zmieniają, w dodatku w Polsce znaczenie ma nie tylko prawo krajowe, ale też Unii Europejskiej oraz międzynarodowe.

Oczywiście nie we wszystkich przypadkach, nawet gdy mowa o sprawach sądowych, korzystanie z usług prawniczych jest konieczne. W wielu sytuacjach dana osoba może sama zadbać o swoje interesy, nie jest niezbędne zatrudnianie na przykład prawnika do rozwodu, ale też wówczas, gdy jest się oskarżonym w procesie karnym. Samodzielnie można dowodzić swych racji przed sądem, jak i sporządzać różnego rodzaju pisma, jak pozwy rozwodowe czy odwołania od decyzji organów, choćby korzystając z gotowych wzorów znajdujących się w internecie. W praktyce jednak zdarza się to dość rzadko. Większość osób woli korzystać z pomocy prawnika, mimo że wiąże się to z koniecznością poniesienia opłat, ma to bowiem znaczenie w wielu aspektach. Przede wszystkim, daje pewność, że dotrzyma się wszystkich terminów, złoży się prawidłowo wypełnione czy napisane dokumenty oraz skorzysta ze wszystkich przysługujących praw. Adwokat może też działać skuteczniej, na przykład w czasie obrony klienta przed sądem, gdyż ma zawodową wiedzę oraz doświadczenie, jakich zwykła osoba, z oczywistych względów, nie może posiadać.

Potencjalnych sytuacji, w jakich mogą pomóc prawnicy z Sosnowca, prezentujący się na stronie adwokat-kotewicz.pl, jest bardzo wiele. To sprawy cywilne, karne i z zakresu prawa rodzinnego, przy czym te ostatnie należą do najczęstszych. Prawnicy zajmują się rozwodami, sprawami o ustalenie ojcostwa, alimentów czy kontaktów z dzieckiem. Takie sytuacje budzą wiele emocji, więc obecność prawnika dla wielu osób wiąże się z poczuciem komfortu.

Data dodania: 31-12-2022
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
http://adwokat-kotewicz.pl/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kotewicz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy