Nazwa: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski
Telefon 603121704
Adres Adama Mickiewicza 1a
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59-220
Adres domeny: https://adwokatmichalski.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wybór kancelarii adwokackiej powinien być dokładnie przemyślany, tak by klienci mieli pewność podjęcia współpracy z zaufanymi specjalistami. Najważniejszą kwestią są kompetencje oraz specjalizacja adwokatów. Prawo jest bowiem rozległą dziedziną wiedzy koncentrującą się między innymi na sprawach karnych, gospodarczych czy rodzinnych. Zaufani adwokaci gwarantują dyskrecję, co sprawia, że informacje im przekazywane są dobrze strzeżone, dzięki czemu nie dostają się w niepowołane ręce. Nie bez znaczenia jest także lojalność, dostępność, opanowanie oraz terminowe wywiązywanie się z obowiązków.

Jedną z cech docenianych przez klientów jest empatia. Dobrzy adwokaci potrafią wczuć się w ich położenie, a każdą sprawę traktują indywidualnie. Stanowią oni duże odciążenie, ponieważ zajmują się formalnościami, na które składa się zbieranie materiałów dowodowych czy przygotowywanie i przesyłanie pozwów. Fachowy pełnomocnik jest dużym wsparciem pomagającym przejść przez poszczególne etapy postępowania sądowego.

Zainteresowani podobną współpracą mogą skontaktować się z przedsiębiorstwem, jakim jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Michalski. Prawnicy współpracują z mieszkańcami Legnicy i dobierają indywidualne rozwiązania dla każdej sytuacji. Ich specjalizacją jest prawo rodzinne, co oznacza, że pomagają osobom przygotowującym się do rozwodu z orzekaniem o winie lub bez, jak również chcącym ustalić ojcostwo, czy wysokość alimentów.

Specjaliści dokładnie analizują każdy przypadek, a następnie sugerują wdrożenie wybranych rozwiązań. Przedstawiają wszystkie dostępne opcje, wskazując też na ewentualne wady i pomagają zbierać materiały dowodowe. Na sprawy rodzinne, jakimi się zajmują, składają się również majątkowe umowy małżeńskie, separacje, rozliczenia nakładów na majątek czy przymusowa rozdzielność majątkowa. Adwokatom nie są obce także sprawy o ubezwłasnowolnienie oraz pozbawianie lub zawieszanie władzy rodzicielskiej. Omawiają oni pozwy, które zostały przesłane klientom i przeprowadzają negocjacje przed wejściem na drogę sądową.

Data dodania: 09-04-2022
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/


Opinie o Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy