Nazwa: JUDr. Wieslaw Firla
Telefon +420 597578652
Adres Křížkovského 10/617
Miejscowość Ostrava – Muglinov
Kod pocztowy 71-2 0
Adres domeny: https://www.firma-w-czechach.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelaria adwokacka JUDr. Wiesława Firli swoje usługi oferuje w Czechach oraz na Słowacji. Oferta skierowana jest między innymi do polskich podmiotów gospodarczych. Kancelaria działa w zakresie zakładania spółek handlowych, prawa handlowego, dla przedsiębiorców, cywilnego itd.

Wiele osób myśli o tym, aby założyć własną działalność gospodarczą. Zastanawia się, czy zrobić to w swoim kraju, czy może przenieść się za granicę. Bardzo duża liczba przedsiębiorców przenosi swój biznes lub otwiera go na Słowacji. Występują tam bardzo korzystne rozwiązania prawne i udogodnienia, które przyciągają przedsiębiorców. P południowi sąsiedzi oferują różnorodne ulgi dla firm oraz dużo mniej formalności. Korzystając z usług kancelarii, krok po kroku, zgodnie z prawem i wszystkimi wymogami, można szybko i skutecznie założyć firmę na Słowacji. 

Aby założyć swój własny biznes u południowych sąsiadów, należy być osobą pełnoletnią. Nie można być także osobą karaną. Zamierzający otworzyć własną działalność muszą także zgłosić to w wydziale ds. prowadzenia działalności gospodarczej. Opłata za zgłoszenie wynosi 5 euro - płatne w znaczkach skarbowych. Oprócz tego istnieje również możliwość rejestracji firmy za pomocą tzw. punktów kontaktowych, czyli elektronicznych urzędów. Na Słowacji firma działa natychmiast - zaraz po złożeniu stosownych dokumentów i zgłoszeniu w urzędzie. W Polsce taki proces często trwa nawet kilka dni, a możliwość prowadzenia działalności możliwa jest po nadaniu numeru REGON. Działalność gospodarcza na Słowacji staje się coraz bardziej popularna. Słowacja jest najbliższym południowym sąsiadem Polski, więc z możliwości tej korzystają głównie mieszkańcy południowych miast. Na Słowacji firmę otworzyć może niemal każdy, kto spełnia podstawowe wymagania. Dla kogo w szczególności się to opłaca? Ddla firm transportowych. Na terenie tego kraju nie ma podatku od środków transportowych, dlatego korzystają z tego osoby, które posiadają własne samochody ciężarowe. Wszystkich szczegółowych informacji można dowiedzieć się na stronie internetowej.

Opinie o JUDr. Wieslaw Firla


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy