Nazwa: JLT Jadżyn Legal & Tax
Telefon 577 797 964
Adres Piekary 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-823
Adres domeny: https://jadzynlt.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie jest tajemnicą, że miejsce, w którym prowadzi się firmę, w dużym stopniu wpływa na możliwości generowania przez nią zysków. Im zamożniejszy region, tym łatwiej przekonać klienta do wydania pieniędzy i zakupu np. towaru oferowanego przez dany sklep, a tym samym bardziej zadowalające profity. Dlatego coraz większa ilość polskich przedsiębiorców decyduje się na założenie swojego podmiotu gospodarczego w krajach Unii Europejskiej. Najczęściej wybierane jest terytorium zachodniego sąsiada, który wyróżnia się potężną i zamożną gospodarką oraz szerokim rynkiem zbytu. 

Żeby jednak móc wystartować ze swoim interesem za granicą, należy doskonale znać język i przepisy administracyjno-skarbowe kraju, w którym podejmuje się wyzwanie tworzenia własnej marki. 

Co zrobić, kiedy na tych polach brakuje kompetencji? Czy oznacza to konieczność zrezygnowania ze swoich marzeń? Zdecydowanie nie musi tak być. Wystarczy poprosić o pomoc tych, którzy na co dzień zajmują się tego typu zadaniami. Kancelaria JLT Jadżyn Legal & Tax  to zespół fachowców oferujących kompleksowe przejęcie wszystkich procesów związanych z powołaniem do życia biznesu. Wśród nich znajduje się m.in. rejestracja firmy w Niemczech, wybór formy opodatkowania i uzyskanie właściwej jej stawki oraz wiele innych niezbędnych czynności. Ważne jest również, żeby rozsądnie wybrać bank. Niektóre placówki, żeby przyciągnąć klienta, rozbudowują swoją propozycję o dodatkowe korzyści, zapewniając np. konkurencyjne kursy wymiany walut czy wyższe oprocentowanie środków gromadzonych na rachunku. Warto znaleźć właśnie taką ofertę. Na tym polu też można uzyskać wsparcie.

Grupę tworzy radca prawny, doradca finansowy oraz germanistka i specjalistka od rachunkowości. Takie połączenie gwarantuje szybkie i bezbłędne przebrnięcie przez wyzwanie założenia przedsiębiorstwa. Sprawne działanie potwierdzają komentarze zamieszczane w internecie przez klientów, którzy korzystali z pomocy. Doceniają oni profesjonalizm, wzorowo układającą się komunikację i niezawodność. Pochwały dotyczą także atrakcyjnego cennika. 

Data dodania: 22-07-2020
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:Opinie o JLT Jadżyn Legal & Tax


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy