Nazwa: Iluzjonista Konrad Mościński
Telefon 501 812 734
Adres Jana Kiepury 25
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-209
Adres domeny: https://pokazy-iluzji.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukując iluzjonisty w Krakowie, warto wziąć pod uwagę usługi, jakie świadczy Konrad Mościński. Jest to młody człowiek, którego pasją jest, szeroko pojęta, iluzja. Mężczyzna posiada sześcioletnie doświadczenie w pracy ze sztuczkami magicznymi. Jego występy cieszą się niemałą popularnością, a zdobywane liczne nagrody i certyfikaty świadczą o tym, że jest on prawdziwym profesjonalistą i podchodzi do wykonywanych zadań bardzo poważnie.

Występy Konrada można oglądać na wielu scenach i nie tylko. Iluzjonista występuje także przy okazjach, takich jak:

  • urodziny, imieniny i rozmaite jubileusze
  • imprezy organizowane przesz szkoły, przedszkola i inne placówki
  • imprezy okolicznościowe (wesela, studniówki, bale)

Każdy występ jest traktowany równie poważnie. Aby widownia była zadowolona, wszystko musi być dopracowane do ostatniego szczegółu i opanowane przez magika niemal do perfekcji. Jego kolejnym atutem jest fakt, iż posiada on swoja własną oprawę muzyczną. Dzięki temu pokazy są jeszcze ciekawsze.

Podczas każdego występu na żywo, iluzjonista stara się angażować w niego publiczność. Jest to bardzo pozytywny element, ponieważ sprawia, że osoby obecne na pokazie mogą się świetnie bawić i czuć się potrzebne i rozbawione.

Zazwyczaj pokazy Konrada Mościńskiego mają charakter komediowy. Dzięki temu, łączy on iluzję z odrobiną kabaretu. Widzowie reagują na to bardzo pozytywnie i chętnie partycypują w takich przedsięwzięciach.

Warto odwiedzić stronę internetową tegoż magika, pokazy-iluzji.pl i poznać bliżej jego sylwetkę, pasję, osiągnięcia i ofertę, jaką kieruje do swoich klientów. Dla osób lubiących współpracę ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami, ciekawą opcją mogą okazać się, zamieszczone na stronie, opinie innych osób, które korzystały już z usług tego iluzjonisty. Można także poczytać o nim samym i o tym, co sprawia, że uwielbia swoją pracę. 

Aby móc ustalić terminy występów i omówić ich koszta, należy kontaktować się telefonicznie, lub za pomocą dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Data dodania: 12-12-2018
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:Opinie o Iluzjonista Konrad Mościński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy