Nazwa: Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz
Telefon +48606200120
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Adres domeny: https://www.piestrzeniewicz.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Organizując event firmowy warto zaskoczyć swoich pracowników oraz kontrahentów czymś wyjątkowym. Można na przykład zaprosić na imprezę Filipa Piestrzeniewicza, iluzjonistę z wielkim doświadczeniem w branży. Zaprezentuje on niesamowity pokaz magii i oczaruje Twoich gości, zabierając ich w nie do końca jeszcze poznany świat magii. Jego pokazy to prawdziwe widowiska, wręcz dzieła sztuki, w których aktywnie uczestniczą także widzowie. To pozwala niwelować dystans między magikiem a publicznością. Co ważne, rekomendowany iluzjonista potrafi pracować w każdych warunkach, nie musi to być wielka scena z mnóstwem rekwizytów. Artysta jest w stanie tak dobrać repertuar, żeby każde widowisko było na najwyższym poziomie i to niezależnie od rangi wydarzenia. Magik wraz z publicznością wchodzi w interakcję i przenosi ich do świata magii.

Na pokazach iluzji zawsze panuje niesamowita atmosfera, gdyż publiczność, zarówno ta starsza, jak i najmłodsza świetnie się bawi. Wszyscy są pod wrażeniem tego wyjątkowego widowiska, które na długo zapada w ich pamięci. Dlatego nie warto zwlekać, najlepiej od razu zadzwonić bądź napisać maila i zaprosić na imprezę tego wyjątkowego artystę, który od wielu już lat bawi publiczność w każdym wieku.

Wchodząc na piestrzeniewicz.pl, dowiesz się, że polecany magik jest absolwentem Podyplomowego Studium Public Relations Polskiej Akademii Nauk. Taki kierunek studiów znacznie ułatwia mu przygotowywanie scenariuszy dla firm i różnych producentów, którzy chcą wypromować siebie bądź swoje produkty.

Warto podkreślić, że artysta ma także świetny kontakt z dziećmi, które są wręcz nim zauroczone. Na pokazach bawią się z nim i razem wyczarowują królika z kapelusza czy też pudełko cukierków. Takie występy na pewno na długo zapadną w pamięci najmłodszych i będą miłym wspomnieniem w przyszłości.

To jednak zaledwie ułamek bogatej oferty iluzjonisty, gdyż jest on też konsultantem na planach filmowych i teatralnych, gdzie bywa potrzeba wzbogacenia scen o efekty magii i iluzji. Magik ma doskonały kontakt zarówno z aktorami, jak i scenografami, pomagając im w doborze i projektowaniu rekwizytów na potrzeby filmu czy też sztuki teatralnej.

Data dodania: 17-04-2019
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
http://piestrzeniewicz.pl/


Opinie o Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy