Nazwa: IBCS Poland
Telefon 18 44 21 666
Adres J. Piłsudskiego 46
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300
Adres domeny: https://www.ibcs.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesne systemy RTLS to przydatne rozwiązania technologiczne sprawdzające się w zakładach produkcyjnych i halach magazynowych. Umożliwiają one lokalizowanie poszczególnych towarów w czasie rzeczywistym, co zmniejsza ryzyko ich zgubienia. Automatyczne procesy identyfikacji znajdują zastosowanie szczególnie w dużych zakładach, gdyż pomagają zachować porządek. Zazwyczaj bazują na szerokopasmowych falach radiowych, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Systemy monitorują przemieszczanie się ładunków i usprawniają procesy biznesowe. Interesują się nimi przedstawiciele branży transportowej i logistycznej, jak również hodowcy zwierząt oraz specjaliści zajmujący się bezpieczeństwem pracy.

Przedsiębiorstwem wdrażającym podobne procesy jest IBCS. Proponuje ono systemy pochodzące od producenta Zebra Technologies, którego rozwiązania odnajdują się przede wszystkim na placach przeładunkowych. Korzyści wynikających z użytkowania nowoczesnych technologii jest mnóstwo. Odpowiednio dobrane do charakteru działalności zakładu ułatwiają zarządzanie flotą pojazdów i zwiększają terminowość świadczonych usług. Kwestia ta wpływa na większe zaufanie klientów oraz dobrą opinię przedsiębiorstwa.

Systemy ułatwiają wybór odpowiedniej trasy i generują spore oszczędności. Dostarczają do centrali przydatnych informacji na temat lokalizacji poszczególnych wyrobów, dzięki czemu ryzyko ich kradzieży lub uszkodzenia jest niewielkie. Najnowocześniejsze rozwiązania alarmują użytkowników w momencie dostrzeżenia nieprawidłowości, co daje możliwość wdrożenia odpowiednich działań naprawczych.

Systemy lokalizacji bazujące na sprawdzonych technologiach umożliwiają sprawną lokalizację oznakowanych palet i przydają się podczas inwentaryzacji. Zapewniają one dokładność i niezawodność, a na dodatek są intuicyjne w obsłudze. Informują odbiorców o miejscu, w jakim odłożono ładunki i rejestrują nową lokalizację w momencie ich przeniesienia. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku zakładów o dużej powierzchni.

Opinie o IBCS Poland


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy