Nazwa: Hiprom
Telefon 508 045 261
Adres Dąbrowskiego 572
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-451
Adres domeny: https://hiprom.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w znacznym stopniu zwiększa wydajność personelu oraz jego bezpieczeństwo. Osoby zajmujące się pracami porządkowymi poruszają się zazwyczaj po wielu piętrach, dlatego należy zapewnić im możliwie jak najlepsze sprzęty, dzięki którym wykonywanie obowiązków nie będzie wiązać się z bardzo dużym wysiłkiem. Składają się na nie praktyczne wózki, służące do przechowywania i przewożenia z miejsca na miejsce środków chemicznych, wiader z wodą, mioteł oraz mopów. Tego typu sprzęt do sprzątania nie kosztuje wiele, a można go zamówić na stronie hiprom.pl.  

Wózki, jakie na niej zaprezentowano, odznaczają się nieskomplikowaną konstrukcją i stabilnością. Ułatwiają organizację pracy i przyspieszają mycie podłóg lub okien. Zwiększają wygodę personelu, który nie musi dźwigać ciężkich wiader ani nosić w dłoniach różnego rodzaju akcesoriów, takich jak ściereczki lub rękawiczki. Wózki umożliwiają sprawne przewożenie środków czystości między piętrami. Nie przewracają się i są bardzo zwrotne, dlatego znajdują zastosowanie w ciasnych korytarzach w halach magazynowych.

Wózki nie sprawiają problemów w utrzymaniu w czystości, ponieważ ich powierzchnia może być czyszczona wilgotną ściereczką. Produkuje się je z tworzywa sztucznego i aluminium, czyli lekkiego metalu, który z biegiem czasu nie koroduje. Największe konstrukcje mieszczą nawet dwa wiadra jednocześnie. Część z nich posiada także praktyczne wyciskarki do mopów oraz mocne stelaże, które trudno uszkodzić. Wyposażono je w niewielkie kółka oraz miejsca na świeżą pościel, co sprawia, że odnajdują się w obiektach hotelowych.

Na stronie zaprezentowano wózki o doskonałej jakości i niepodatności na zniszczenia. Znajdują się na niej również inne produkty, takie jak automaty czyszczące, będące podstawą hal magazynowych, fabryk i sklepów wielkopowierzchniowych. Dzięki nim nie jest konieczne używanie mopów oraz mioteł, co skraca czas prac porządkowych. Dają one możliwość pozbywania się plam oraz kurzu, a część z nich suszy posadzki za pomocą ciepłego powietrza.

Data dodania: 19-11-2021
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://hiprom.pl/


Opinie o Hiprom


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy