Nazwa: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Telefon 697 336 697
Adres Wodzisławska 6a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-014
Adres domeny: https://blade-supplements.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony blade-supplements.com zajmuje się produkcją i sprzedażą suplementów diety, wykorzystując głównie naturalne surowce roślinne. Można tu znaleźć rozmaite odżywki dla osób aktywnie uprawiających różne rodzaje sportów, ale i osoby mało aktywne również znajdą tu coś dla siebie, aby uporać się z nadwagą. Firma dba o zdrowie klientów i jest ono dla niej priorytetem, dlatego jakość suplementów jest regularnie kontrolowana podczas procesu produkcji. Receptury opierają się na zdobyczach naukowych, ale sięgają też do medycyny niekonwencjonalnej, jak to jest w przypadku rośliny znanej jako buzdyganek naziemny lub inaczej tribulus, o którym opinie są niezwykle pozytywne.

Roślina ta powszechnie występująca w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, a także w wielu krajach Azji i Europy Wschodniej, obfituje w saponiny steroidowe o podobnym działaniu jak sterydy, jednak w przeciwieństwie do nich niewykazujące skutków ubocznych. Mają one działanie wzmacniające na cały organizm i chociaż na początku roślinę tę wykorzystywano głównie jako środek na podniesienie libido, obecnie wykorzystuje się także takie jego właściwości jak:

  • przyspieszenie wzrostu masy mięśniowej,
  • wyrównanie poziomu testosteronu,
  • likwidacja zmęczenia,
  • spalanie tkanki tłuszczowej,
  • przyspieszenie regeneracji,
  • regulacja ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

Jest to zatem idealna roślina dla osób regularnie trenujących szczególnie siłowo, ale nie tylko. Wydaje się, że powinien z jej dobrodziejstw korzystać każdy mężczyzna, który ukończył 30 lat i prowadzi aktywny tryb życia, ale skorzysta na jego przyjmowaniu również osoba mniej aktywna, mająca problem z prostatą czy jakością nasienia.

Suplement diety wyprodukowany z tej rośliny jest też odpowiedni dla mężczyzn przemęczonych brakiem snu, będących na nie najlepszej diecie, zestresowanych i przepracowanych. Niestety niewiele wiadomo na temat oddziaływania tej rośliny na organizm kobiecy i regulacji gospodarki żeńskimi hormonami. Wieść jednak niesie, że ma ona korzystny wpływ na żeński układ wydzielania wewnętrznego szczególnie w przypadku kobiet aktywnych fizycznie.

Opinie o HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy