Nazwa: HEDAN
Telefon 717925190
Adres Karmelkowa 66
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52--31
Adres domeny: https://sklep.hedan.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firmy przemysłowe generują znaczne zapotrzebowanie na różnego rodzaju części zamienne. Wynika to głównie z zastosowanych w procesie produkcji, obróbki lub tworzenia etapowego technologii oraz ich dość znacznej eksploatacji, zwłaszcza przy działalności hurtowej. Aby zapewnić stałe dostawy wysokojakościowych, spełniających oczekiwania elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy lub serwisowania rozmaitych urządzeń i podzespołów, konieczne jest korzystanie ze świadczeń sprawdzonego producenta bądź dystrybutora. 

Osoba odpowiedzialna za firmowe zaopatrzenie powinna nawiązać współpracę z dostawcą gwarantującym produkty wykonane przede wszystkim z wytrzymałych materiałów, z uwagi na nieraz bardzo silne przeciążenia mechaniczne, na jakie poszczególne części są narażone podczas codziennej pracy. Priorytetem jest też upewnienie się, że realizator zamówienia jest w stanie dowieźć zamienniki, które stanowią perfekcyjne odwzorowanie dotychczas użytkowanego pierwowzoru. Jest to istotne z uwagi na ich późniejsze dopasowanie do pozostałych elementów. 

Gwarancje w powyższym zakresie daje kadra firmy HEDAN Sp. z o. o. To znany na polskim rynku dostawca, który dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem (zarówno projektowym, jak i technologicznym i magazynowym), dzięki czemu zapewnia kompleksowe wykonanie usługi. Pracownicy odpowiedzialni za poszczególne realizacje w swojej pracy podejmują się rozmaitych wyzwań. Są w stanie przygotować dla klienta personalizowane rozwiązania, dopasowane do potrzeb i wymogów przemysłowych jego przedsiębiorstwa. 

Domeną firmy jest dostarczanie do zamawiającego zarówno drobnych elementów (takich jak łożysko przegubowe, nakrętki, pierścienie itp.), jak i całościowych podzespołów. Każdorazowo dostawca gwarantuje terminowość realizacji oraz odpowiednie zabezpieczenie zawartości przesyłki na czas transportu. Zlecenie można złożyć, korzystając z dostępnego online formularza zgłoszeniowego lub też kontaktując się osobiście z przedstawicielem. Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień zaprasza do nawiązania stałej współpracy. Zachęca do zapoznania się z pozostałymi produktami, dostępnymi w ofercie lub przedstawienia indywidualnych wymagań konstrukcyjnych, dopasowanych do potrzeb danego zakładu. Informuje, że istnieje możliwość wykonania personalizowanego projektu. 

Data dodania: 14-08-2022
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://sklep.hedan.pl/lozyska/przegubowe


Opinie o HEDAN


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy