Nazwa: HANNSA PRECISION
Telefon 227220509
Adres Piwna 12
Miejscowość Konotopa
Kod pocztowy 05-850
Adres domeny: http://www.hannsa.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Coraz większym zapotrzebowaniem na rynku cieszą się usługi w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych. Wielu przedsiębiorców poszukuje specjalistów, którzy są w stanie wykonać rozmaite detale, często niezwykle skomplikowane, oferując atrakcyjną cenę oraz szybki termin realizacji. Dlatego też usługodawcy często poszukują urządzeń pozwalających na realizację najbardziej skomplikowanych zadań.

Przedsiębiorcy zainteresowani zakupem maszyn o wyjątkowej sprawności i precyzji powinni zapoznać się z ofertą azjatyckiego producenta od lat projektującego i produkującego rozmaite urządzenia sterowane numerycznie. Są one przeznaczone dla wszystkich branż i dostępne w różnych wersjach i modelach. Każdy klient ma możliwość zakupu standardowej maszyny, ale na indywidualne zamówienie można dostosować każde z urządzeń do potrzeb i specyfiki konkretnej firmy.

W bogatym asortymencie producenta ze strony hannsa.pl można znaleźć różne centra obróbkowe, w tym pionowe. Są one dostępne w dwóch seriach:

  • na prowadnicach tocznych,
  • na prowadnicach ślizgowych.

Informacji technicznych dotyczących modeli z obu serii można zasięgnąć, odwiedzając podaną stronę. Warto dodać, że są to urządzenia umożliwiające wykonanie najbardziej skomplikowanych elementów z różnych metali wyjątkowo szybko i precyzyjnie.

Maszyny te wykonano z najwyższej jakości materiałów. Działają one niezawodnie przewidywalnie, dlatego mogą być wykorzystane do najtrudniejszych zadań. Specjaliści firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania potencjalnych klientów. Mogą też przygotować wycenę wybranego urządzenia oraz pomogą dobrać sprzęt do indywidualnych oczekiwań. Te niezawodne maszyny, zwłaszcza na prowadnicach tocznych, choć zaawansowane technicznie, są intuicyjne w obsłudze.

Opinie o HANNSA PRECISION


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy