Nazwa: Graintech Sp. z o.o.
Telefon 77 550 77 38
Adres Akacjowa 2E
Miejscowość Skarbimierz-Osiedle
Kod pocztowy 49-318
Adres domeny: https://centralwagi.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wózki paletowe to typowe wyposażenie magazynów, hal produkcyjnych i sklepów wielkopowierzchniowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ znacząco ułatwiają przenoszenie towarów, rozładunek i załadunek palet. Co więcej, na stronie internetowej centralwagi.pl konsumenci mogą kupić specjalne widlaki z wagą, które umożliwiają jeszcze szybsze segregowanie ładunków.

Proponowane produkty wyróżniają się przemyślanym designem, są estetyczne, odporne na uszkodzenia, pył, wilgoć oraz niekorzystne czynniki pogodowe, więc mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz. Produkt jest dostosowany do intensywnej pracy. Sklep oferuje modele o różnym udźwigu (od 1000 do 2500 kilogramów), więc każdy klient znajdzie odpowiedni egzemplarz.

Wózek paletowy z wagą legalizowaną posiada kilka ważnych funkcji, między innymi ręczną lub automatyczną akumulację ciężaru, sumowanie na ekranie, liczenie sztuk czy obliczanie wartości brutto i netto. Wyniki są pokazywane w kilogramach. Dodatkowo do urządzenia można dokupić drukarkę. Wyświetlacz LCD jest duży i wyraźny. Akumulator litowo-polimerowy może pracować przez wiele godzin i szybko się ładuje. Widły są mocne, a sama konstrukcja stabilna i zwrotna, więc sprzęt może być wykorzystywany w małych magazynach. Koła mają poliuretanową powłokę ochronną, która jest również antypoślizgowa. Należy wspomnieć, że istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty (okres spłaty od 3 do 38 miesięcy).

Wszelkie niezbędne informacje na temat parametrów artykułów można znaleźć w opisach. W przypadku problemu z wyborem pracownicy chętnie pomogą. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów oraz profesjonalizmu obsługi.

Data dodania: 07-05-2022
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://centralwagi.pl/pl/c/Wozki-paletowe-z-waga/29


Opinie o Graintech Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy