Nazwa: Gamar sp. z o.o. s.k.
Telefon +48 58 536 1589
Adres Świerkowa 13
Miejscowość Pelplin
Kod pocztowy 83-130
Adres domeny: https://gamar-kartony.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorcy przekonują się do opakowań kartonowych, ponieważ są one solidne, wytrzymałe i uniwersalne, przez co sprawdzają się w wielu sytuacjach. W ich wnętrzach można umieszczać folie bąbelkowe, filce oraz inne materiały chroniące wysyłane ładunki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z tego powodu stanowią one podstawę firm specjalizujących się w przeprowadzkach, które wykorzystują je do transportu książek, porcelany, luster, sprzętów elektronicznych oraz pozostałych rzeczy, jakimi dysponują klienci.

Zaletą opakowań tekturowych jest ekologiczny charakter, który sprawia, że mogą mieć kontakt z produktami spożywczymi. Nie wpływają bowiem na ich zapach oraz smak, dlatego znajdują zastosowanie w przemyśle cukierniczym i spożywczym. Część z nich jest sprzedawana wraz z praktycznymi przekładkami oraz innymi zabezpieczeniami nieocenionymi szczególnie w trakcie transportowania szklanych butelek. Tektura falista wykorzystana na etapie produkcyjnym odznacza się odpornością na zniszczenia mechaniczne, zagniecenia i przetarcia.

Ma ona idealnie gładką powierzchnię, na którą część osób nanosi logotypy oraz nazwy prowadzonych przez siebie firm. Tym sposobem pudełka kartonowe reklamują działalność niewielkim kosztem i pomagają wybić się spośród niemałej często konkurencji. Wytrzymałe opakowania kartonowe z nadrukiem są do zamówienia na internetowej stronie gamar-kartony.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo z bogatym asortymentem produktowym, na który składają się pudełka w różnych wymiarach. To ekologiczne wyroby nieszkodzące środowisku i przydające się w rozmaitych sytuacjach.

Klienci zamawiają je ze względu na małą wagę oraz niewielką ilość miejsca, jakie zajmują. Z tektury tworzy się nie tylko ogromne kartony przeznaczone do sprzętów AGD, ale też niewielkie pudełka znajdujące zastosowanie w warunkach domowych. Część osób przechowuje w nich kosmetyki, rzadko noszone ubrania, książki oraz inne rzeczy. To dobre rozwiązanie dla klientów dbających o środowisko, ponieważ artykuły te mogą być poddawane procesowi recyklingu.

Opinie o Gamar sp. z o.o. s.k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy