Nazwa: GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Telefon 668 476 041
Adres Uśmiechu 1
Miejscowość Balice
Kod pocztowy 32-083
Adres domeny: https://galeco.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kiedy właściciele decydują się na montaż nowego lub też wymianę starego dachu poza wyborem samej dachówki warto także rozważyć zakup nowych rynien. Najlepiej wszystkie elementy zamówić u jednego producenta, dzięki czemu można uzyskać spójne i eleganckie wykończenie całego dachu. Co ciekawe, w niektórych systemach rynnowych istnieje opcja zastosowania specjalnej maskownicy, dzięki której rynny nie są w ogóle widoczne i równocześnie wciąż spełniają podstawową funkcję. 

Jak dopasować poszczególne elementy rynien?

Składając zamówienie dotyczące systemu rynnowego najlepiej zwrócić się o pomoc do przedstawicieli danej marki. Firma GALECO działa w branży od lat i specjalizuje się w m.in. produkcji nowoczesnych i trwałych systemów rynnowych. Poza tym w sklepie online dostępne są modułowe dachoblachówki, dzięki czemu klienci mogą w jednym miejscu znaleźć wszystkie niezbędne elementy wykończenia dachu. Na prowadzonej stronie udostępniono liczne porady na temat doboru i montażu, a także specyfikacji poszczególnych produktów. Oczywiście pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania. Warto wspomnieć, że firma dołącza również specjalne rysunki CAD/BIM, które mają na celu ułatwić pracę projektantom planującym budowę i wykończenie budynku.

Dopasowanie systemu rynnowego nie jest zbyt łatwe ze względu na dostępność sporej liczby elementów, takich jak m.in.:

  • zaślepki prawe i lewe,
  • rynny,
  • haki (metalowe nakrokwiowe i doczołowe),
  • odpływy,
  • łuki zewnętrzne i wewnętrzne,
  • maskownice podsufitkowe,
  • łączniki dylatacyjne.

Poza elementami rynnowymi producent oferuje także niezbędne podczas montażu elementy spustowe, w tym m.in. rury, kolanka estetyczne, mufy, obejmy, trójniki kielichowe, osadniki oraz klapki.

Opinie o GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy