Nazwa: FunFutbol
Telefon 515295131
Adres Murzynowskiego 20
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-684
Adres domeny: https://funfutbol.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szkółka piłkarska Funfutbol to miejsce na terenie Olsztyna, stworzone dla dzieci i z myślą o nich. Piłka nożna od zawsze była pasją wielu chłopców, tych małych i tych dużych. W dzisiejszych czasach, dzieci mają fantastyczne możliwości rozwoju swych sportowych pasji i zainteresowań. W szkółce prowadzone są lekcje piłkarskie dla dzieci już od najmłodszych lat. 

Grupy wiekowe, dla których organizowane są zajęcia, wyglądają następująco:

  • małe dzieci oraz przedszkolaki (1-2 lata, 2-3 lata, 3-4 lata, 4-5 lat)
  • dzieci od 6 do 12 lat
  • dzieci powyżej 12 roku życia

Jeśli chodzi o dzieci młodsze, zajęcia dla 5 latków w Olsztynie odbywają się raz w tygodniu. W przypadku takich maluchów, głównym założeniem jest ich aktywizacja ruchowa i pokazanie, czym w ogóle jest piłka nożna i na czym polega ta gra. 

Rodzice mogą być obecni w trakcie zajęć swoich pociech. Jest to zawsze komfortowe dla młodych sportowców, gdyż daje im poczucie bezpieczeństwa. Nad wszystkim czuwają profesjonalni trenerzy, którzy posiadają niemałe doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Nie ma obawy o to, że kilkulatkowie ulegną przetrenowaniu lub nadmiernemu zmęczeniu, gdyż intensywność zajęć i rodzaje ćwiczeń, są dobierane bezpośrednio pod konkretną grupę wiekową.

Rodzice i opiekunowie, chcący dowiedzieć się jeszcze więcej o szkółce, mogą z powodzeniem zajrzeć na jej stronę internetową, funfutbol.pl. Znajdą tam galerię zdjęć, opis funkcjonowania szkoły, lokalizację i wszystkie niezbędne dane kontaktowe. Dla jeszcze większej wygody, istnieje możliwość zapisywania dzieci na treningi przy użyciu specjalnego formularza, dostępnego na stronie. 

Na zajęcia dzieci proszone są o zabranie ze sobą sportowego stroju, odpowiedniego, piłkarskiego, obuwia, napojów oraz pozytywnego nastawienia. Maluchy nie są do niczego zmuszane. Trenerzy dają im szansę oswojenia się z nowym miejscem i sytuacją. Piłka nożna i spędzany z nią czas, mają być dla nich, przede wszystkim, świetną zabawą i doskonałą okazją do aktywności fizycznej. Dopiero potem przychodzi czas na poważne treningi.

Data dodania: 24-12-2018
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
https://funfutbol.pl/


Opinie o FunFutbol


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy