Nazwa: FiskalLine.pl
Telefon 12 292 24 82
Adres os. Piastów 65
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-625
Adres domeny: https://fiskalline.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podstawą każdego przedsiębiorstwa jest kasa fiskalna. To elektroniczne urządzenie spotykane w punktach handlowych lub usługowych, które sprawdza się zarówno w małych, jak i większych firmach. Przyspiesza pracę sprzedawców i służy do rejestrowania transakcji. Na rynku występują kasy POS i ERC. Pierwsze z nich są uznawane za najnowocześniejsze, a to ze względu na innowacyjne technologie i szereg przydatnych funkcji. Umożliwiają kontrolowanie stanu magazynowego, co zmniejsza ryzyko braków i są wyposażane w monitory oraz drukarki. Można do nich podłączać terminale płatnicze oraz wagi, nieocenione w sklepach z warzywami i owocami czy słodyczami sprzedawanymi luzem. Natomiast drugie odnajdują się w niewielkich firmach, a to ze względu na małą pamięć RAM oraz ograniczoną ilość funkcji. Ich zaletą jest niewygórowana cena.

Producenci proponują między innymi kasy jednostanowiskowe, współpracujące z komputerami i czytnikami kodów kreskowych. Występują w wersji mobilnej, wyposażanej w akumulatory oraz przewodowej. To świetne rozwiązanie w punktach usługowych bądź osiedlowych sklepach spożywczych. Alternatywnym rozwiązaniem są kasy średniego zasięgu, nieocenione w:

  • lokalach gastronomicznych.
  • księgarniach,
  • piekarniach,
  • kioskach,
  • drogeriach.

Urządzenia tego typu wymagają regularnego serwisowania, co pomaga zachować je w nienagannym stanie i uchronić się przed poważniejszymi usterkami. Firmą podejmującą się tego typu czynności jest FiskalLine. Serwis kas fiskalnych w Krakowie, jaki, proponuje, jest przeprowadzany przez doświadczonych pracowników, zajmujących się urządzeniami różnego typu, niezależnie od producenta.

Z firmą kontaktują się osoby, których urządzenia odmówiły posłuszeństwa. Jej przedstawiciele naprawiają nie tylko najnowsze modele, ale też nieco starsze. Specjaliści robią wszystko, by naprawy przebiegły możliwie jak najsprawniej, dzięki czemu klienci nie martwią się opóźnieniami. Odbywają się one w siedzibie przedsiębiorstwa lub wskazanym przez nich miejscu. Pracownicy mają doświadczenie z urządzeniami, które z różnych względów przestały łączyć się z siecią Wi-Fi, utraciły ważność SIM oraz mają problemy z pamięcią chronioną. Kontaktują się z nimi także posiadacze urządzeń ze zniszczeniami mechanicznymi lub akumulatorami, które nie są tak wydajne jak kiedyś, przez co wymagają codziennego ładowania.

Data dodania: 25-11-2022
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://fiskalline.pl/serwis-kas-fiskalnych-krakow


Opinie o FiskalLine.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy