Nazwa: Firma Handlowa Anna Bukowska
Telefon 608 871 395
Adres Przeginia Narodowa 33
Miejscowość Czernichów
Kod pocztowy 32-070
Adres domeny: http://www.kasacja-pojazdow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Właściciele nie zawsze chętnie pozbywają się swoich samochodów, nawet jeśli ich stan nie pozwala na dalsze użytkowanie. Powodem często jest niska stawka, którą oferują zwykłe skupy złomu. Na szczęście można skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania, które umożliwi sprzedaż takiego samochodu w cenie, która będzie satysfakcjonująca. Wystarczy znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się skupem, a następnie ustalić wszelkie szczegóły.  

Ile można zyskać? Specjaliści za każdym razem dokonują indywidualnej wyceny, co sprawia, że możliwe jest uzyskanie kwoty odpowiadającej rzeczywistej wartości danego pojazdu - w stanie, w jakim się znajduje. Dzięki temu można otrzymać kwotę, którą da się dołożyć do zakupu nowego samochodu. Gdzie jednak znaleźć więcej informacji na temat tego typu skupu? 

Wystarczy wejść na stronę kasacja-pojazdow.pl i zapoznać się z dostępną tam ofertą, a następnie skontaktować się z przedstawicielem firmy. W przypadku braku możliwości samodzielnego dostarczenia pojazdu pracownicy przyjadą i na miejscu dokonają wyceny, a następnie odbiorą uszkodzony samochód. Co ciekawe, od razu też otrzymuje się gotówkę do ręki, więc nie trzeba oczekiwać na wykonanie przelewu.

Ta firma prowadzi również stację demontażu pojazdów w Krakowie, dzięki czemu auta od razu mogą zostać zlikwidowane. Przydatne części zostają wykorzystane ponownie, a te niebezpieczne dla środowiska zutylizowane, a więc można mieć pewność, że cały proces jest przyjazny dla planety. Profesjonaliści doskonale poradzą sobie z każdym rodzajem samochodu: osobowym, dostawczym, a nawet specjalnym, który wykorzystywany był do innych celów. 

Dodatkowym atutem skorzystania z tego typu usługi jest to, że niczego nie trzeba załatwiać samodzielnie. Doświadczeni pracownicy zajmą się nie tylko kwestią kasacji pojazdu, ale też wszelkimi formalnościami, które są z tym związane, jak np. wyrejestrowanie samochodu. Pozwala to na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, gdyż nie trzeba samodzielnie udawać się do odpowiedniego urzędu. Firma działa na terenie całego województwa małopolskiego przez całą dobę.

Opinie o Firma Handlowa Anna Bukowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy