Nazwa: Firma Handlowa ADNF
Telefon 601 483 322
Adres Stanisławskiego 25
Miejscowość Tczew
Kod pocztowy 83-110
Adres domeny: https://adnf.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesne rolnictwo, szczególnie wielkoobszarowe, wymaga zastosowania wielu rodzajów sprzętów i pojazdów usprawniających codzienną pracę na roli. Sprawność i siła maszyn rolniczych jest szczególnie istotna w okresie przygotowawczym pod zasiewy, kiedy to gleba stawia największy opór. Warto zatem przed rozpoczęciem prac dokonać dokładnego przeglądu poszczególnych elementów traktorów, lemieszy, pługów czy sadzarek. Szczególną uwagę należy zwrócić na silnik i jego podzespoły. Dobrą praktyką po zimie jest też wymiana oleju lub jego uzupełnienie. Pozwoli to lepiej ochronić części i zapewnić im swobodne poruszanie się w tłokach bez ryzyka przegrania czy powstania mechanicznego uszkodzenia. 

W przypadku dużego zapotrzebowania na olej warto zaopatrywać się u hurtowego dostawcy, który może zaproponować dobrej jakości produkt w niewygórowanej cenie. Polecanym dystrybutorem smarów i wyrobów poprawiających poślizg części ruchomych w różnego rodzaju maszynach, w tym również rolniczych, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej adnf.pl. W przygotowanej ofercie klient znajdzie między innymi olej hydrauliczny Fuchs lub Shell, dostępny w dużych, kilkulitrowych opakowaniach. Dostawca zachęca do składania zamówień hurtowych, gdyż w ten sposób kupujący oszczędza na kosztach przesyłki. 

Choć wielu rolników to osoby ze sporym doświadczeniem w samodzielnej reparacji lub serwisowaniu sprzętu, to wymianę oleju warto zlecić pracownikom profesjonalnego punktu naprawczego. Dzięki temu można mieć pewność, że cały układ napędowy jest w pełni sprawny. Można również uniknąć sporego bałaganu, który zwykle jest nieunikniony podczas spuszczania zużytej cieczy z silnika. 

Poleca się wymianę oleju w cyklicznych odstępach oraz stałe monitorowanie jego poziomu. Podczas prac polowych części pod maską, w tym również miska olejowa lub zbiornik, mogą ulec uszkodzeniu,  płyn wyciec, co może doprowadzić do zatarcia silnika. Nie warto więc ignorować charakterystycznej lampki na wyświetlaczu deski rozdzielczej.

Data dodania: 22-12-2021
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://adnf.pl/oleje-hydrauliczne


Opinie o Firma Handlowa ADNF


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy