Nazwa: FHU OXIDE
Telefon 502 989 719
Adres Oleska 26
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Adres domeny: https://sklepoxide.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dbanie o trawnik znajdujący się na boiskach czy w przydomowych ogrodach wymaga dużych nakładów czasowych, wiedzy, doświadczenia, a niekiedy dysponowania odpowiednimi preparatami. Są to główne powody, dla których część osób decyduje się na sztuczną trawę, czyli wykładzinę w kolorze zielonym, która odnajduje się zarówno w zadaszonych, jak i niezadaszonych przestrzeniach. Sięgają po nią między innymi właściciele jednorodzinnych domów oraz posiadacze tarasów lub balkonów, chcący uchronić się przed chłodem płytek.

Firmą mającą w katalogu tego typu artykuły jest Oxide. To znany dostawca proponujący trawę z syntetycznych tworzyw, które nie niszczą się pod wpływem częstego użytkowania lub działania czynników atmosferycznych. Oznacza to, że sztuczna trawa może mieć kontakt z wodą, ujemnymi temperaturami lub silnym promieniowaniem słonecznym. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zaprzątać swojej głowy regularnym koszeniem bądź pozbywaniem się chwastów. Produkty tego typu są sprzedawane w formie rolek, co ułatwia ich transport i układanie.

Sztuczne nawierzchnie bywają nieocenione w miejscach często użytkowanych, w których prawdziwa trawa mogłaby nie zdać egzaminu. Niekiedy w tego typu przestrzeniach pojawiają się prześwity ziemi, co prowadzi do konieczności zagęszczania trawy, a co za tym idzie – poświęcania swojego wolnego czasu. Opisywane wykładziny mogą leżeć na balkonach czy tarasach przez cały rok, co oznacza, że ich zwijanie przed sezonem zimowym nie jest konieczne. Dają one szansę stworzenia imitacji prawdziwego ogrodu wśród mieszkańców bloków.

Przestrzenie, w których umieszczana jest sztuczna trawa, nie wymagają wcześniejszego przygotowania, poza dokładnym umyciem podłogi. Jest ona przyjemna w dotyku, co zachęca do chodzenia boso. Ponadto nie płowieje na skutek promieniowania słonecznego, dzięki czemu zachwyca nienagannym wyglądem przez lata. Do zalet, jakimi wyróżnia się sztuczna trawa, zalicza się:

  • niewygórowaną cenę,
  • łatwość czyszczenia,
  • brak konieczności przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych,
  • nieskomplikowany montaż.
Data dodania: 12-09-2022
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://sklepoxide.pl/Sztuczna-trawa


Opinie o FHU OXIDE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy