Nazwa: EuroPharma Alliance Sp. z o.o.
Telefon +48 717 129 290
Adres Al. LED 1
Miejscowość Rzeplin
Kod pocztowy 55-020
Adres domeny: https://www.pharmaalliance.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo zapewnia szeroki asortyment preparatów wykorzystywanych jako suplementy diety. Posiada liczne certyfikaty i odznaczenia, które potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów. Firma wdrożyła jeden z najbardziej restrykcyjnych systemów jakości. Przechodzi także niezapowiedziane audyt jednostki certyfikacyjnej TUV Rheinland. Wysoka dbałość o jakość produktów jest obecna na każdym etapie ich produkcji, zaczynając od badań, a kończąc na magazynowaniu. Podmiot prowadzi współpracę jedynie z zatwierdzonymi producentami surowców przeznaczonych do produkcji żywności. Uzupełnienie stanowi stała współpraca z akredytowanymi laboratoriami.

Klienci mają możliwość zbadania gotowego produktu pod względem jego stabilności, korzystając przy tym z badań przyspieszonych lub standardowych. Producent zapewnia fachowe doradztwo ze strony kompetentnych doradców.  Zatrudnia laborantów z doświadczeniem w zakresie produkcji żywności, a także korzysta jedynie z nowoczesnych sprzętów od takich marek jak Sejong i Uhlmann.

Proces produkcji jest zawsze określony, a jego pierwszy etap to stworzenie receptury dostosowanej do oczekiwania klienta. Następnie przeprowadzana jest granulacja lub mieszanie produktu. Kolejnym krokiem jest nadanie suplementowi odpowiedniej formy, takiej jak kapsułka, tabletka lub saszetka. Klient musi również podjąć decyzję w zakresie rodzaju opakowania. Do wyboru ma takie opcje jak słoiczek, blister, kartonik lub saszetka. Kolejnym etapem jest paletyzacja, a następnie produkt może zostać wprowadzony na rynek. Producent kontraktowy dysponuje nowoczesnymi liniami do przeprowadzenia blistrowania. Są to systemy dostosowane do obsługi zamówień na dużą skalę. Urządzenia są wyposażone w automatyczne liczarki, co znacząco przyspiesza proces pakowania. Przedsiębiorstwo podejmuje się wykonywania niecodziennych produkcji, a także powtarzalnych zamówień.

Przy realizacji zlecenia pod uwagę brane są takie czynniki jak oczekiwania klienta względem produktu, posiadany przez niego budżet, a także prawo obowiązujące na danym rynku. Żeby zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów, firma przeprowadza analizy ryzyka. Badaniu są poddawane przede wszystkim surowce stosowane do produkcji środków, a także opakowania. Szczegóły na temat standardów jakości zostały podane na stronie pharmaalliance.eu.

Data dodania: 01-02-2022
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://www.pharmaalliance.eu/o-europharma


Opinie o EuroPharma Alliance Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy