Nazwa: ELMOS Mateusz Moskwa
Telefon +48 538 488 466
Adres Wybickiego 67
Miejscowość Lublewo Gdańskie
Kod pocztowy 83-050
Adres domeny: https://www.el-mos.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Instalacje elektryczne to sieci niskiego napięcia, składające się przewodów, gniazdek wtyczkowych oraz wypustów oświetleniowych. Ich zadaniem jest dostarczanie energii do odbiorników w obiektach, takich jak domy jednorodzinne, mieszkania, placówki oświatowe i medyczne czy zakłady produkcyjne, czyli wszędzie tam, gdzie wykorzystywany jest prąd. Instalacje odznaczają się skoordynowanymi funkcjami technicznymi. Rozprowadzają energię z sieci rozdzielczych, takich jak kable elektroenergetyczne. Dzieli się je na oświetleniowe oraz siłowe, które znajdują zastosowanie między innymi w przypadku niektórych urządzeń AGD czy gniazd jednofazowych. Współpracują z płytami indukcyjnymi, pralkami, zmywarkami, komputerami oraz grzejnikami.

Wszystkie instalacje są dzielone na obwody. Doprowadzają one prąd do sprzętów, oświetlenia oraz gniazdek. Sprawdzają się w przypadku urządzeń o dużej mocy i wymagają regularnej konserwacji, która wpływa na bezpieczeństwo osób przebywających w budynku. Za najbardziej wadliwe uznaje się sieci puszkowe, spotykane głównie w starszym budownictwie, przykładowo w blokach z wielkiej płyty. Przeglądy warto zlecać doświadczonym fachowcom z niezbędnymi uprawnieniami, ponieważ tylko wtedy klienci otrzymują pewność należytego wykonania usług.

Wiele osób korzysta ze wsparcia firmy Elmos w Gdańsku. Instalacje elektryczne, jakimi zajmują się pracownicy, są kładzione z należytą starannością oraz z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Realizują oni zlecenia w obiektach nowych i starszych, przykładowo takich, które wymagają całkowitej wymiany instalacji. Czynności wykonywane przez fachowców zmniejszają ryzyko pojawiania się przepięć w sieci. Zabezpieczają oni przewody, a niekiedy montują bezpieczniki oraz czujniki, odcinające energię w momencie spięcia.

Usługi przedsiębiorstwa obejmują prace konserwatorskie, których celem jest pozbycie się zniszczonych kabli lub sprzętu. Specjaliści przyglądają się działaniu wyłączników, kalibrują szafy sterownicze, wymieniają gniazdka, które nagrzewają się w trakcie użytkowania oraz montują przyłącza. Przygotowują też instalacje z uwzględnieniem projektu, prowadzą okablowanie po zapoznaniu się z przeznaczeniem pomieszczeń i pomagają stworzyć inteligentny dom, umożliwiający kontrolowanie ogrzewania lub światła z dowolnego miejsca na świecie.

Data dodania: 14-08-2022
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://www.el-mos.pl/instalacje-elektryczne.html


Opinie o ELMOS Mateusz Moskwa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy