Nazwa: EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Telefon 343578624
Adres Fabryczna 1B
Miejscowość Kalety
Kod pocztowy 42-660
Adres domeny: https://converting-tasm.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kupując taśmy samoprzylepne i folie odblaskowe trzeba zwrócić uwagę na ich jakość. Warto inwestować w produkty sprawdzonych marek, które często polecane są do użytku technicznego. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi wyroby niemieckiej firmy Orafol. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie internetowej pod adresem converting-tasm.pl.

Praktycznym rozwiązaniem są na przykład taśmy przemysłowe, które wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Zachowują swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur, od -40 do nawet 120 stopni Celsjusza. Wykorzystuje się je między innymi do:

  • mocowania różnych elementów,
  • redukcji drgań i hałasów w maszynach,
  • izolowania przewodów, złącz i styków,
  • zabezpieczania opakowań i pakowania kartonów do wysyłki,
  • uszczelniania przedmiotów,
  • oznaczania obszarów i urządzeń.

Wiele zależy od wybranego rodzaju taśmy. Niemiecki producent zajmuje się także produkcją folii odblaskowych, które wykorzystywane są do oznaczania pojazdów uprzywilejowanych, takich jak karetki pogotowia, samochody należące do policji oraz wozy straży pożarnej. Co ważne, folie są doskonale widoczne niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Umożliwiają sprawne zidentyfikowanie pojazdów po zmroku, we mgle i w deszczowe dni.

Innowacyjne taśmy konturowe stosuje się także do znakowania pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. Można kupić je w kilku wersjach kolorystycznych: białej, żółtej i czerwonej. Produkty te posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Chcąc oznakować samochód, należy pamiętać o obowiązujących w Polsce i Europie przepisach. Warto skontaktować się ze sprzedawcą i skorzystać z jego porady w tym temacie.

Data dodania: 26-08-2023
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://converting-tasm.pl/orafol/


Opinie o EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy