Nazwa: Duda-Cars S.A.
Telefon 61 864 44 44
Adres Ptasia 4
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-319
Adres domeny: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wymiana starego auta na inny model zawsze wiąże się z koniecznością podjęcia wielu decyzji. Pojawiają się różne pytania. Czy kupić samochód używany, a może nowy z salonu? Jaką markę wybrać? Auto z rynku wtórnego najlepiej nabyć w sprawdzonym salonie. Odkupienie go np. od sąsiada lub nieznajomej osoby często kończy się z zatopieniem pieniędzy w kiepskiej jakości pojazd, który na pierwszy rzut oka dobrze się prezentuje, lecz z czasem może ukazać wszystkie swoje usterki. Sprzedawcy własnych starych samochodów pragnąc szybko pozbyć się problemu pod postacią nie do końca sprawnych czterech kółek, zatajają przed kupującymi wady maszyn. W sprawdzonych salonach sprzedaży można nabyć w pełni sprawne pojazdy gwarantujące bezpieczną i komfortową jazdę.

Osoby, które chciałyby, aby w ich garażu stanął zakupiony po atrakcyjnej cenie Mercedes, używane auta znajdą w Duda-Cars. Jest to miejsce, do którego udają się ludzie zainteresowani nabyciem auta marki z segmentu premium. Oferowane przez salon ten Mercedesy, zanim trafią do klientów, przechodzą rygorystyczne testy. Wszystkie proponowane modele są gotowe do tego, aby nimi wyjechać na drogę i bezpiecznie w nich podróżować w różne zakątki Polski, jak i również poza jej granicami.

Na stronie internetowej, gdzie powyższy salon zaprezentował swoją ofertę, znaleźć można wyszukiwarkę samochodów używanych. Podczas poszukiwań osoba korzystająca z niej może podać cenę, przebieg, rocznik, konstrukcję, rodzaj paliwa i na podstawie tych danych znaleźć w szerokiej ofercie wymarzony model. Doradcy z salonu chętnie udzielą swojego wsparcia klientowi, jeżeli tylko będzie on go potrzebował. Dołożą oni wszelkich starań, aby osoby zainteresowane nabyciem pojazdu, dokonały najlepszego wyboru.

Powyższy salon prowadzący sprzedaż samochodów oprócz modeli osobowych oferuje również dostawcze i kempingowe. W jego asortymencie nie brakuje nowych aut. Na stronie, o której mowa wyżej, osoby pragnące nabyć nowe auto znajdą dane niezbędne do kontaktu z przedstawicielami ww. firmy sprzedającej pojazdy.

Data dodania: 25-04-2019
Autor: Michalina Stępień
Źródło:Opinie o Duda-Cars S.A.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy