Nazwa: Drutex Concept
Telefon 61 811 22 83
Adres Starczanowska 1
Miejscowość Murowana Goślina
Kod pocztowy 62-095
Adres domeny: https://www.drutex-concept.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niedaleko Poznania w Murowanej Goślinie działa przedsiębiorstwo, które od wielu lat zajmuje się produkcją mechanizmów do rozkładanych mebli tapicerowanych. Z jego produktami można się zapoznać, odwiedzając stronę drutex-concept.eu. Na początku swojej działalności zajmowało się importem i dystrybucją stelaży od zachodnich producentów, wśród których były dwie firmy - francuska i belgijska. Niedługo okazało się, że dystrybutor nie nadąża z dostarczaniem wspomnianych stelaży swoim kontrahentom, dlatego zdecydował się na samodzielne podjęcie się produkcji.

Aby było to możliwe, trzeba było zainwestować zarówno w kupno licencji, jak i linii technologicznej. Było to korzystne nie tylko dla firm meblowych, ale także dla okolicznej ludności, której wielu przedstawicieli znalazło zatrudnienie w fabryce wytwarzającej nowoczesne mechanizmy. Od tej pory producent zaczął otrzymywać nagrody branżowe, także na Targach Poznańskich, za wysoką jakość produktów oraz profesjonalizm.

Pragnąc nabyć metalowy stelaż do sofy, kanapy, łóżka sypialnianego czy narożnika, warto zwrócić się do tej firmy, która zawsze wywiązuje się ze zobowiązań i zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zastosowanie najwyższej jakości komponentów dla jakości i wytrzymałości wspomnianych produktów. Wiele zakładów meblowych od lat współpracuje z tym renomowanym producentem, który obecnie wysyła znaczną część swoich wyrobów za granicę.

Wśród niewątpliwych zalet mechanizmów produkowanych przez tę firmę jest ich:

  • lekkość,
  • solidne wykonanie,
  • łatwość rozkładania,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • niezawodność.

Dla wielu klientów z pewnością istotna jest także elegancja i nowoczesność reprezentowana przez te wyjątkowe produkty. Przedsiębiorstwo to zaprasza do kontaktu i zapoznania się z asortymentem tych producentów mebli tapicerowanych, którzy jeszcze z nim nie współpracują. Ze swej strony może zaoferować najwyższą jakość także w zakresie obsługi klienta. Każdy zleceniodawca jest tu traktowany indywidualnie, a jego zadowolenie z kooperacji jest priorytetem dla firmy. Warto dodać, że ma ona też w ofercie doskonałej jakości materace idealne do stelaży.

Data dodania: 29-06-2021
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://www.drutex-concept.eu/produkty/


Opinie o Drutex Concept


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy