Nazwa: doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl
Telefon 0049 3352 762 6818
Adres Fürstenberger Str. 16
Miejscowość Frankfurt
Kod pocztowy 15-232
Adres domeny: http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zarówno Polska, jak i Niemcy należą do Unii Europejskiej, w związku z tym mieszkańcy tych krajów mogą dowolnie przemieszczać się i przeprowadzać chwilowo lub na stałe, zarówno z Polski do Niemiec, jak i na odwrót. Jednak obowiązujące w każdym kraju prawo różni się od siebie, a nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Warto zatem wybierając się na dłuższy okres za granicę rozejrzeć się za współpracą ze specjalistyczną kancelarią, która zajmie się w tym zakresie wsparciem i profesjonalną obsługą.

Spora część Polaków podejmuje się pracy na terenie Niemiec między innymi ze względu na lepsze niż w Polsce zarobki. Pewne grono zatrudnia się u niemieckich pracodawców, natomiast coraz większa rzesza odważnych decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności, tym samym stając się przedsiębiorcami. Niezależnie od podjętej decyzji na temat sposobu i formy zatrudnienia, w codziennym życiu dotyczy ich kwestia obowiązującego prawa, podatków i tak dalej.

Podstawą jest wybór prawnika lub doradcy podatkowego z dużym doświadczeniem, cieszącego się dobrymi opiniami i budzącego zaufanie. Do takich niewątpliwie należy doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl, polski prawnik w Niemczech, posiadający wieloletnią praktykę w zawodzie oraz setki zadowolonych klientów.  Adwokaci i doradcy podatkowi od lat zajmują się kompleksowym doradztwem prawnym i podatkowym, a oferta kancelarii zaadresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Do zakresu obsługi firm należy między innymi: prowadzenie księgowości czy doradztwo prawne lub podatkowe. Natomiast osoba  prywatna indywidualnie może skonsultować kwestię wynikającą ze zwrotu podatku, prawa pracy oraz prawa do wsparcia socjalnego, w tym zasiłku na dzieci. Specjaliści podejmują się również innych trudnych tematów, a szczegóły ustalają podczas bezpośredniego spotkania. Wstępnie zainteresowane osoby mogą zapoznać się z większą ilością informacji za pośrednictwem strony internetowej, wysyłając wiadomość e-mail lub telefonicznie. Kancelaria odpowie na wszelkie pytania najszybciej, jak będzie to możliwe.

 

 

Data dodania: 28-01-2019
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/


Opinie o doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy