Nazwa: Divemarket.pl
Telefon 575 440 545
Adres Arrasowa 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-981
Adres domeny: https://divemarket.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nurkowanie to wspaniała przygoda i wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, który daje szansę wyciszenia się i zerwania z rutyną. Aktywność ta nie tylko poprawia samopoczucie, ale również obniża ciśnienie krwi, pozwala wyrównać oddech, dotlenia cały organizm i wzmacnia mięśnie, co przekłada się na lepszy wygląd sylwetki. Systematyczne nurkowanie pomaga schudnąć, dlatego interesują się nim osoby będące na diecie, ale też lubiące adrenalinę i chcące spróbować czegoś nowego. Najważniejszą kwestią, poza bezpieczeństwem osób znajdujących się pod wodą, jest ich komfort. Można go zwiększyć poprzez zakup ocieplaczy przeznaczonych do suchych skafandrów, które gwarantują izolację od chłodu.

Zabezpieczenie termiczne jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Wspomniane akcesoria chronią przed wychłodzeniem organizmu oraz przedostawaniem się wody do wnętrz skafandrów, dlatego są chętnie wybierane. Tworzy się je z neoprenu, nieco rzadziej innych materiałów, dzięki czemu nie krępują ruchów, nie powodują ucisków i nie wymagają dodatkowej termoizolacji. Są one do nabycia na witrynie divemarket.pl, na której zaprezentowano profesjonalne sprzęty, przeznaczone dla doświadczonych oraz początkujących nurków.

Wśród nich znajduje się wytrzymały ocieplacz damski w konkurencyjnej cenie, powstały z myślą o laminatowych oraz suchych skafandrach. Z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała i może być zamawiany w wersji z przedłużonym zamkiem, umożliwiającym korzystanie z toalety. Przedsiębiorstwo prowadzące stronę proponuje modele o wadze nieprzekraczającej 1,5 kilograma, które zapewniają niczym niezakłócony przepływ powietrza. Przed wystawieniem na sprzedaż zostały zaimpregnowane specjalnymi preparatami, chroniącymi przed pojawianiem się bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Opinie o Divemarket.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy