Nazwa: Dawid Niemczycki
Telefon +48 885 367 037
Adres Jana Kasprowicza 119c
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-949
Adres domeny: https://kancelariakanoniczna.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Adwokaci specjalizujący się w prawie kanonicznym od wielu lat pomagają klientom chcącym uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa. Na początku współpracy prawnik kanonista ocenia szansę na powodzenie w procesie, biorąc pod uwagę szereg czynników, takich jak istotne wydarzenia z okresu małżeństwa. Na stronie internetowej Kancelariakanoniczna.com.pl znajduje się specjalny formularz, który ułatwia weryfikację konkretnej sprawy. Istnieje możliwość zmniejszenia czasu postępowania poprzez złożenie wniosku o proces skrócony. Wówczas decyzję można otrzymać nawet w ciągu 45 dni. Wśród przesłanek umożliwiających jego rozpoczęcie wymienić można przede wszystkim brak wiary, krótki czas pożycia małżeńskiego oraz aborcję wykonaną w celu uniknięcia zrodzenia potomstwa.

Firma ma biura w kilkunastu polskich miastach, dzięki czemu jest w stanie współpracować z klientami z różnych regionów kraju. Na witrynie internetowej umieszczona została lista z danymi teleadresowymi poszczególnych oddziałów. Ponadto na pomoc mogą liczyć również osoby mieszkające za granicą, ponieważ dużą część formalności można zrealizować online.

W ramach współpracy adwokaci zajmują się redagowaniem pism procesowych, które muszą być zgodne z aktualnymi wymogami prawno-kanonicznymi. Odpowiednio przygotowane dokumenty pozwalają zwiększyć szansę na otrzymanie korzystnego wyroku. Z usług skorzystać może zarówno strona powodowa, jak i pozwana. Prawnik kanonista zawsze jest obecny na publikacji akt sprawy i odpowiada za przygotowanie głosu obrończego.

Osoby współpracujące z kancelarią mogą liczyć też na pomoc w zakresie:

  • zdjęcia klauzuli zakazującej zawarcie małżeństwa,
  • odwołania od wyroku,
  • opracowania prośby o dyspensę super rato.

Klienci mogą kontaktować się z adwokatami telefonicznie lub e-mailowo. Na firmowej stronie znajduje się również czat, dzięki czemu możliwe jest szybkie uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Konsultanci podchodzą indywidualnie do każdego zgłoszenia. Na witrynie dostępny jest też blog z artykułami poruszającymi ważne kwestie związane z prawem kanonicznym.

Data dodania: 08-03-2022
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://kancelariakanoniczna.com.pl/


Opinie o Dawid Niemczycki


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy