Nazwa: Colormachine
Telefon 604-423-225
Adres Naramowicka 47
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-622
Adres domeny: http://www.colormachine.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na wyposażenie studia fotograficznego składa się szereg elementów, będących podstawą sesji biznesowych, rodzinnych, ciążowych i wielu innych. Fotografowie korzystają chętnie ze statywów, zapewniających stabilizację w trakcie robienia zdjęć, dodatkowych lamp błyskowych oraz blend, zmniejszających ryzyko pojawiania się nieestetycznych cieni, przykładowo na twarzy. Na klimat fotografii wpływa także tło, czyli przestrzeń znajdująca się na drugim planie. Może być ona stonowana i nierzucająca się w oczy lub wyrazista. Tła do zdjęć są dostępne w sklepach dla fotografów. Proponują one szereg akcesoriów w różnych przedziałach cenowych, które sprawdzają się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i amatorów. Korzystają z nich także youtuberzy lub pracownicy odbywający wideokonferencje w domach.

Umiejętne dobieranie tła jest niezwykle istotne. Powinno być bowiem dopasowane do typu sesji, potrzeb klientów oraz efektu, jaki chcą uzyskać. Podstawą jest to w kolorze białym, uznawanym za uniwersalny. Sprawdza się ono zwłaszcza w przypadku sesji produktowych lub wizerunkowych, ponieważ nie odciąga uwagi od modela czy fotografowanego przedmiotu. Alternatywą jest tło czarne, nieocenione w przypadku artykułów uznawanych za prestiżowe. Kojarzy się z elegancją i przywodzi na myśl produkty z wyższej półki.

Niektórzy rezygnują z tła i zastępują je zasłonami lub tapetami ściennymi. Nie zawsze jest to jednak dobrym pomysłem, ponieważ wyposażenie studia świadczy o profesjonalizmie fotografa i wpływa na zaufanie klientów. Dobra wiadomość jest taka, że opisywane dodatki nie są drogie, co sprawia, że na ich zakup może pozwolić sobie właściwie każdy. Dobrym pomysłem może okazać się nabycie modeli, które się nie gniotą i są niepodatne na działanie wilgoci czy blaknięcie pod wpływem promieniowania słonecznego.

Tego typu produkty zaprezentowano na stronie colormachine.pl, prowadzonej przez sklep oferujący wytrzymałe tła do fotografii dla klientów o różnych potrzebach. W jego katalogu znajdują się między innymi tła papierowe, uznawane za najtańsze oraz polipropylenowe, zapewniające równomierne rozkładanie się światła. Niektórzy decydują się także na materiał typu Oxford, odznaczający się niepodatnością na przedzieranie i obecnością poliuretanowej powłoki, chroniącej przed zabrudzeniami i wchłanianiem wilgoci.

Data dodania: 30-12-2022
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
http://www.colormachine.pl


Opinie o Colormachine


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy