Nazwa: CLEMATIS Architektura Krajobrazu
Telefon 501 526 805
Adres Niezłomnych 17a
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Adres domeny: https://clematisogrody.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma Clematis zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem przestrzeni ogrodowych, prezentujących się zjawiskowo. Realizacje przedsiębiorstwa obejmują również zjawiskowe ściany zieleni, czyli ogrody wertykalne pionowe. Marka ma bogate portfolio, a przykładowe realizacje można zobaczyć na stronie internetowej i szybko przekonać się, że każdy z takich ogrodów zrobiony jest z zachowaniem detali, składających się finalnie na efektowną całość. 

Każde zlecenie omawiane jest indywidualnie. Architekci najpierw dokładnie zapoznają się z tym, gdzie dokładnie ma znaleźć się zielona aranżacja, jakie są warunki w tym miejscu oraz jakie ma oczekiwania klient odnośnie prezencji zielonej ściany. Na tej podstawie wykonywany jest dokładny projekt. Dopiero po zaakceptowaniu wizji zleceniodawcy rozpoczynają się prace nad realizacją. Dzięki temu, że wszystko jest w rękach jednej firmy, prace przebiegają sprawnie. Nie ma opóźnień. Ponadto pracownicy firmy otwarci są na to, aby na każdym z etapów współpracy wprowadzać modyfikacje, o ile klienci zgłoszą taką potrzebę. 

Od kilku już  lat w projektowaniu wnętrz bardzo dużą uwagę zwraca się na to, jak korzystny jest wpływ zieleni. Pionowe ogrody sprawdzają się w wielu miejscach, wobec czego zamówienia na nie składają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele różnych obiektów. Bujna ściana z zieleni może być umieszczona w środku budynku, jak i na zewnątrz. Jej finalny kształt zależy od tego, jak duża jest powierzchnia do zaaranżowania. 

Właściciele hoteli, biur, lokali gastronomicznych, galerii, czy innych obiektów, którzy zdecydują się na wprowadzenie zielonej przestrzeni, sporo mogą zyskać. Nie tylko na terenie ich firmy zapanuje przyjemny, relaksujący klimat. Roślinność wpłynie korzystnie na kondycję zdrowotną oraz podniesie renomę marki wśród firm konkurencyjnych. Ze względu na to, że wszystko jest omawiane indywidualnie, klienci zyskują gwarancję, że ich wizja zostanie wypełniona. Zwłaszcza że przez cały czas realizacji projektu mogą ingerować w finalny kształt zielonej ściany.

Eksperci od roślinności doskonale orientują się w gatunkach roślin i ekosystemach, wobec czego nawet najbardziej skomplikowane zlecenia nie są dla nich wyzwaniem. Wertykalne ogrody założą nawet tam, gdzie dostęp światła i wody będzie ograniczony lub nie będzie go wcale. 

Opinie o CLEMATIS Architektura Krajobrazu


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy