Nazwa: City Tools
Telefon 534 606 000
Adres Chemiczna 11i
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-329
Adres domeny: https://citytools.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcąc wyposażyć nową firmę w wysokiej jakości narzędzia elektryczne, wystarczy rozejrzeć się w ofertach sklepów internetowych. Mają one w sprzedaży wyroby cenionych producentów w korzystnych cenach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca znajdzie urządzenia odpowiadające specyfice działalności jego zakładu. W asortymencie wielu hurtowni można znaleźć całe zestawy elektronarzędzi w przystępnej cenie.

Na stronie citytools.pl, należącej do doskonale zaopatrzonej hurtowni internetowej z narzędziami i elektronarzędziami, można znaleźć wiele urządzeń pochodzących od znanego amerykańskiego producenta Milwaukee. Sklep poleca specjalistyczny sprzęt, taki jak różnego typu pilarki, obcinaki do kabli i rur, wiertarki, młotowiertarki i wiele innych. Urządzenia te dostępne są również w zestawach w atrakcyjnej cenie. Można je obejrzeć pod linkiem https://citytools.pl/pl/p/Zestaw-narzedzi-akumulatorowych-M18-FPP4B2-533P-MILWAUKEE-nr-kat.-4933479536/17654.

W skład takiego kompletu wchodzą między innymi:

  • wiertarko-wkrętarka,
  • udarowa zakrętarka,
  • udarowa młotowiertarka,
  • szlifierka kątowa,

a także akumulatory oraz szybka ładowarka tej samej marki. Są to narzędzia bezprzewodowe, idealne do pracy w dowolnym miejscu, na przykład na budowach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

Aby dokładnie poznać zestaw tych narzędzi, wystarczy przeczytać opisy dostępnych w nim elementów. Zakup takiego kompletu jest niezwykle korzystny także dlatego, że nie trzeba kupować osobno akumulatora do każdego urządzenia. Jedna bateria pasuje do wielu z nich. Sprzęt ten sprzedawany jest w walizce ułatwiającej transport.

Osoby zainteresowane takim zakupem lub pragnące dowiedzieć się więcej na temat tych produktów mogą skontaktować się z personelem sklepu, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Opinie o City Tools


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy