Nazwa: BUD-MIX
Telefon 790 260 407
Adres Torowa 16c
Miejscowość Skawina
Kod pocztowy 32-050
Adres domeny: https://sklepbudowlanca.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


We wszystkich pracach budowlanych istotne są nie tylko narzędzia i materiały, ale także akcesoria oraz odzież ochronna. Aby spełniała ona swoje zadanie, powinna być wysokiej jakości, dobrze dopasowana, wygodna, bezpieczna i niekrępująca ruchów. Takie ubrania zdecydowanie ułatwią wykonywanie zadań.

Właściciele firm budowlanych poszukujący takiej odzieży dla swoich pracowników powinni zainteresować się ofertą sklepu ze strony sklepbudowlanca.pl. Ma on starannie wyselekcjonowany asortyment, wśród którego jest także odzież ochronna pochodząca od marki Strauss. Istnieje ona na rynku od wielu lat, produkując ubrania dla różnych fachowców. Producent ten szyje odzież z niezwykle wytrzymałych materiałów, gwarantujących wysoką funkcjonalność i przemyślane rozwiązania.

W zależności od tego, komu mają służyć, mają nieco inny krój i rozplanowane kieszenie. Można je kupić w różnych kolorach i krojach i z łatwością dopasować do preferencji. To odzież gwarantująca wysoki stopień ochrony osobistej i zapewniająca komfort termiczny. Chociaż jest to odzież robocza, producent stara się, aby była także nowoczesna pod względem designu. W sprzedaży hurtownia ma:

  • oddychające spodnie z ergonomicznym rozmieszczeniem kieszeni, mocnymi szwami i wzmocnionymi kolanami,
  • uniwersalne kamizelki sprawdzające się u osób zatrudnionych w przemyśle, handlu i usługach,
  • koszulki,
  • T-shirty.

Są one dostępne w atrakcyjnych cenach i zróżnicowanym asortymencie. Zostały stworzone z myślą o konkretnych zawodach. Mając problem z wyborem, warto skontaktować się ze specjalistami sklepu, którzy wybiorą optymalne rozwiązanie. Asortyment jest niezwykle bogaty, efektowny pod względem wizualnym, dlatego bez trudu można dopasować produkt do potrzeb i wymagań.

Data dodania: 17-02-2023
Autor: Anastazja Szulc
Źródło:
https://sklepbudowlanca.pl/marki/engelbert-strauss


Opinie o BUD-MIX


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy