Nazwa: BLUE PLANET
Telefon +48 604403562
Adres Bohaterów Bielnika 21b
Miejscowość Wolsztyn
Kod pocztowy 64-200
Adres domeny: https://eblueplanet.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Stan infrastruktury wodociągowej, jaki można zaobserwować obecnie, spełnia określone normy, niemniej jednak zdarzają się sytuacje, gdy dochodzi do zanieczyszczenia wody pitnej. Jej spożycie może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne dla użytkowników, nierzadko prowadzi także do śmierci. Aby zapobiec tragicznym wypadkom oraz oszczędzić na kosztach częstych kontroli stanu jakości wody, warto pomyśleć o zakupie maszyny ozonującej. 

Taki nabytek to sposób na błyskawiczne i bezpieczne oczyszczenie nawet bardzo dużej ilości wypływającej z kranu cieczy bez wpływu na jej zapach, konsystencję czy smak. Na uwagę zasługuje także to, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Niewielkie gabarytowo, ale jednocześnie wydajne i dostępne w niewygórowanej cenie modele można znaleźć na stronie internetowej eblueplanet.pl.

Zakup ozonatora wody pitnej zalecany jest każdemu, komu zależy na zdrowiu i ochronie organizmu swojego, członków rodziny, współpracowników czy klientów przed niebezpiecznymi bakteriami czy wirusami. Użycie skoncentrowanego tlenu już w kilkadziesiąt sekund pozwala wyjałowić wodę z wszelkich zarazków, pozostawiając ją od razu zdatną do picia. Urządzenie można z powodzeniem zamontować w domu prywatnym, na terenie przedsiębiorstwa, w biurze czy też w placówce edukacyjnej. Koszty jego użytkowania, biorąc pod uwagę profity, nie są wysokie. Warto pamiętać o corocznym serwisie, dzięki czemu sprzęt będzie działał bezawaryjnie i efektywnie.

Ogłaszająca się pod podanym wcześniej linkiem firma zajmująca się dystrybucją ozonatorów zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Proponuje szeroki wybór maszyn o zróżnicowanej mocy i zastosowaniu, co pozwala dobrać model spełniający wszystkie oczekiwania klienta. Kadra dostawcy świadczy także usługi doradcze. Jest w stanie przygotować personalizowaną propozycję opracowaną z myślą o sprostaniu potrzeb konkretnego biznesu. 

Dostępny w sprzedaży asortyment jest objęty gwarancją. Firma prowadzi dystrybucję sprzętu na terenie całego kraju.

Opinie o BLUE PLANET


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy