Nazwa: BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska
Telefon 91 820 26 26
Adres Jagiellońska 18
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-362
Adres domeny: https://www.kingnieruchomosci.eu

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakup własnego mieszkania wiąże się z niemałymi wydatkami oraz długą listą formalności do załatwienia w przypadku planowania wzięcia kredytu hipotecznego. Często młode osoby nie do końca też wiedzą, w której dzielnicy dużego miasta chciałyby zamieszkać (dotyczy to głównie nowoprzybyłych mieszkańców Szczecina). W takich przypadkach zawsze można zdecydować się najpierw na wynajem mieszkania. Mimo iż wielu właścicieli wystawia ogłoszenia prywatnie, to zdecydowanie lepszą i bezpieczniejszą opcją jest skorzystanie z pośrednictwa agencji KING NIERUCHOMOŚCI. Znane biuro działa na terenie Szczecina i proponuje nieruchomości na wynajem dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców szukających głównie lokali użytkowych.

Na prowadzonej stronie została udostępniono specjalna wyszukiwarka online, dzięki której potencjalny najemca może szybko i łatwo odnaleźć wymarzone mieszkanie. Wystarczy określić podstawowe parametry, takie jak m.in.:

  • lokalizacja (m.in. centrum, Stare Miasto, Nowe Miasto, Śródmieście, Drzetowo, Żelechowa, Gumieńce),
  • typ budynku (kamienica, blok, apartamentowiec, budynek wielorodzinny),
  • zakres cenowy,
  • powierzchnia,
  • liczba pokoi,
  • rynek (wtórny lub pierwotny).

Proponowana baza agencji jest dosyć obszerna, dlatego też niemal każdy klient jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie oraz bliskich. Oczywiście w razie szczególnych wymagań najlepiej skontaktować się z pośrednikiem telefonicznie lub poprzez specjalny formularz, aby zlecić indywidualne szukanie określonego mieszkania czy nowoczesnego apartamentu. Należy pamiętać, że niektóre lokale są puste, a inne w pełni wyposażone, dlatego warto od razu informować o własnych potrzebach względem stanu i wyposażenia mieszkania.

Po co współpracować z agencją nieruchomości?

Klienci, których interesy reprezentują doświadczeni pośrednicy nieruchomości mogą liczyć na pełne wsparcie prawne, co zwiększa bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. W przypadku wynajmu obie strony są dokładnie sprawdzane, a umowa zostaje sporządzona u notariusza.

Opinie o BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy