Nazwa: "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Telefon 780 137 396
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Adres domeny: https://bioexpert.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakup i odrestaurowanie atrakcyjnych nieruchomości z bogatą historią i możliwościami aranżacji to dziś dość kosztowny, ale mimo to popularny sposób, aby w takiej odremontowanej przestrzeni otworzyć dobrze prosperujący biznes w postaci hotelu, restauracji lub muzeum. Planując jednak tego typu inwestycję, warto pamiętać, że odnowa powinna obejmować nie tylko budynek, ale także bezpośrednie otoczenie, w tym również ogród. W wielu posiadłościach przeznaczonych na sprzedaż to właśnie doprowadzenie do stanu świetności trawników, rabatek oraz oczek wodnych stanowi naprawdę duże wyzwanie dla nowego właściciela. Wymaga odpowiedniego rozplanowania prac oraz nierzadko konsultacji z wieloma specjalistami, nawet konserwatorem zabytków. Często zdarza się, że lata zaniedbania lub niewłaściwej konserwacji sprawiły, że ogrodowe stawy przypominają obecnie zarośnięte, błotniste bajorka, zamiast otoczone roślinami oczka z krystalicznie czystą wodą, wokół których mogą przechadzać się goście. 

Należy także mieć na uwadze, że jednorazowe wyczyszczenie nie jest rozwiązaniem długoterminowym. Mikroorganizmy w postaci glonów, grzybów i pleśni rozmnażają się bardzo szybko, tworząc nieestetyczne połacie zielonkawego nalotu na powierzchni zbiornika. Aby tego uniknąć (a także oszczędzić sobie ponoszenia ponownych kosztów wynajęcia profesjonalnej ekipy zajmującej się oczyszczaniem wody) warto zastosować odpowiednio dobrane bakterie do oczka wodnego. Dzięki swoim właściwościom owe drobnoustroje skutecznie powstrzymują rozwój innych organizmów, nie wpływają także na zanieczyszczenie zbiornika. 

Przy dużym zapotrzebowaniu na produkty do odgrzybiania zbiorników warto znaleźć dostawcę, który umożliwi dokonanie szybkich zakupów hurtowych w dobrej cenie. Taką opcję udostępnia sklep internetowy, którego właścicielem jest firma bioArcus Sp. z o.o. Realizator zamówień zaprasza do zapoznania się także z innymi produktami, które pozwolą zachować estetykę otoczenia. Są to między innymi środki do czyszczenia kostki brukowej czy też naturalne nawozy, wspomagające rozrost i kwitnienie roślin.

Data dodania: 03-08-2021
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
https://bioexpert.pl/produkty/ogrod/bluklar/


Opinie o "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy