Nazwa: bioArcus Sp. z o.o
Telefon 22 654 05 75
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Adres domeny: https://sklep.bioexpert.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niewiele domów znajdujących się na obrzeżach miast ma dostęp do kanalizacji, co bywa problematyczne i wymusza na ich właścicielach poszukiwania innych rozwiązań. Tym godnym uwagi są zbiorniki służące do odprowadzania ścieków, nazywane szambami. Modele wysokiej jakości tworzone z wytrzymałych surowców są wykorzystywane przez długie lata i odznaczają się znakomitą szczelnością. Wszystko to sprawia, że chronią przed przedostawaniem się nieczystości do wód i gleb. Oczywiście o takie zbiorniki trzeba regularnie dbać, ponieważ w przeciwnym razie nie będą spełniać swoich funkcji.

Najważniejszą kwestią jest wywóz nieczystości zawsze wtedy, gdy są one pełne oraz pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów za pomocą specjalistycznych środków sprzedawanych między innymi w przedsiębiorstwie bioExpert. Proponuje ono przetestowane i wydajne produkty z niezbędnymi certyfikatami będącymi potwierdzeniem ich jakości. Nie sprawiają one problemów podczas użytkowania i zmniejszają ryzyko gromadzenia się osadów.

Wiele osób stawia na bakterie do szamb niwelujące przykre zapachy i zwiększające ich wydajność. Regularne stosowanie takich środków daje szansę uporania się z różnego rodzaju problemami w krótkim czasie. Dobrym pomysłem okaże się rezygnacja z preparatów chemicznych i zastąpienie ich produktami ekologicznymi. Można je stosować bez rękawic ochronnych oraz innych zabezpieczeń, ponieważ są niegroźne dla skóry czy oczu. Mają pozytywny wpływ na cały system kanalizacyjny lub przydomową oczyszczalnię ścieków.

Profesjonalne preparaty do szamba znajdujące się w tym przedsiębiorstwie nie zbrylają się, dzięki czemu użytkownicy nie martwią się o gromadzenie się osadów na ściankach. Stworzono je z wykorzystaniem odpowiednio dobranych szczepów bakterii, które bez trudu radzą sobie z:

  • celulozą,
  • tłuszczami,
  • skrobią,
  • białkami.

Pomagają również usuwać groźne dla zdrowia bakterie przyczyniające się do powstawania nieprzyjemnych zapachów. Środki te są sprzedawane w opakowaniach o różnej pojemności, a wszystkie z nich przynoszą oczekiwane efekty.

Opinie o bioArcus Sp. z o.o


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy