Nazwa: Bio - baseny
Telefon 605 061 831
Adres Obornicka 76
Miejscowość Suchy Las k/Poznania
Kod pocztowy 62-002
Adres domeny: http://www.bio-baseny.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przydomowe baseny zapewniają mnóstwo świetnej zabawy w gronie rodziny lub znajomych. Woda znajdująca się w takich zbiornikach nie powinna być jednak zbyt zimna, co powodowałoby dyskomfort. Z tego względu część osób stosuje pompy ciepła, które podgrzewają wodę i chronią przed jej wychładzaniem. Niestety pobierają one dość dużo energii zwłaszcza w przypadku dużych akwenów. Warto więc wiedzieć, że istnieją jeszcze inne sposoby na zachowanie optymalnej temperatury wody, a jednym z nich są profesjonalne zadaszenia basenowe. Sprzedaż takich konstrukcji proponuje firma prowadząca stronę bio-baseny.pl, na której prezentuje ofertę, cennik i najważniejsze informacje o produktach.

Zadaszenia dają możliwość zaoszczędzenia czasu niezbędnego na przygotowanie zbiornika do kąpieli. Niektóre z nich sprawdzają się wśród rodzin ze zwierzętami domowymi oraz małymi dziećmi, ponieważ chronią przed przypadkowym wpadnięciem do wody. Konstrukcje mają różne wymiary i kształty. Mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą pilotów. Odznaczają się minimalistycznym wyglądem, dzięki czemu dopasowują się do każdej przestrzeni.

Zadaszenia są wybierane przez osoby chcące zadbać nie tylko o temperaturę, ale i czystość wody. Dzięki nim staje się ona wolna od piasku, liści, gałęzi oraz pyłków. Dzieli się je na modele niskie i wysokie o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Niektóre z nich dają możliwość zażywania kąpieli niezależnie od pory roku. Firma proponuje konstrukcje z wytrzymałych materiałów, niepodatnych na działanie czynników atmosferycznych, co oznacza, że mogą być stosowane niezależnie od pory roku. Na jej asortyment składają się także inne produkty, takie jak środki chemiczne ułatwiające pozbywanie się glonów i osadów.

Data dodania: 29-01-2022
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
http://www.bio-baseny.pl/zadaszenia/


Opinie o Bio - baseny


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy