Nazwa: Bestfloors
Telefon 61 899 12 26
Adres Powstańców Wlkp. 2A
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Adres domeny: https://bestfloors.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Drewno to jeden z popularnych elementów wykończeniowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ prezentuje się świetnie w każdym wnętrzu, jest trwałe oraz się nie odkształca. Oczywiście tylko w przypadku, gdy produkt pochodzi od sprawdzonego producenta. Kogo wybrać?

Firma Bestfloors oferuje najwyższej klasy deski dębowe, które są produkowane na specjalne zamówienie klienta. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto chce mieć pewność, że otrzyma towar, który spełni wszelkie wymagania. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że firma może dostarczyć deski w określonym kolorze. Dzięki innowacyjnej metodzie barwienia łatwo uzyskać pożądany odcień, który jednocześnie będzie wyglądał naturalnie, co z pewnością ucieszy wiele osób.

Należy również wspomnieć o tym, że podłoga jest zabezpieczona olejem z dodatkiem krzemu, co zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Poza tym taka warstwa ochronna ułatwia pielęgnacje drewna, zarówno standardową, codzienną, jak i bardziej specjalistyczną, okresową. Zastosowany olej sprawia, że parkiet nie wymaga tak częstej konserwacji, jak w przypadku zwykłych paneli pokrywanych innymi środkami chemicznymi.

Dębowe deski zachowują swój wygląd przez długi czas i zmieniają się powoli, dlatego też miłośnicy starego drewna mogą być zainteresowani opatentowanym sposobem postarzania. Oczywiście metoda zmieni jedynie samą powierzchnię, wnętrze pozostanie takie samo. Parkiet nadaje się do instalacji pod nim ogrzewania podłogowego. Drewno doskonale przewodzi ciepło. Być może wielu konsumentów zainteresują również panele ścienne oraz listwy. Produkty można kupić w pasującym pod względem kolorystycznym zestawie.

W ofercie znajdują się podłogi pochodzące od różnych producentów, między innymi Chapel Parket, Walczak, Jawor Parkiet czy Abaro. Poza deskami dębowymi klienci mogą nabyć również podłogi wykonane z bambusa, jesionu oraz wielu innych gatunków drzew.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwo to dobra decyzja. Z pewnością każdy klient będzie usatysfakcjonowany.

Opinie o Bestfloors


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy