Nazwa: „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka
Telefon 22 308 55 00
Adres Solidarności 119
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-897
Adres domeny: http://adwokacka-kancelaria.info/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Czy spodziewałeś się tego, że kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy adwokata? A jednak... Nigdy nie wiesz, co może Ci się przytrafić. Przecież podążając w pięknej białej sukni lub w najlepszym garniturze do kościoła, by tam poślubić najważniejszą osobę w życiu, raczej nie zakładasz z góry, że Wasze małżeństwo okaże się jedną wielką pomyłką i za kilka lat przyjdzie Wam ubrać się odświętnie i spotkać w... sądzie. Ludzie szukają wsparcia ze strony adwokata również z innych powodów, np. wówczas, gdy poczują się oszukani podczas dzielenia majątku po zmarłej osobie.

Wybór adwokata działającego w Warszawie nie jest prostą sprawą. W końcu miasto te jest ogromne, a to oznacza, że mieści się tu wiele kancelarii prawnych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze jednej z nich? Nie bez znaczenia jest dokładna lokalizacja kancelarii. Lepiej zdecydować się na tę, która mieści się stosunkowo blisko (nie ma sensu ponosić dodatkowych kosztów z tytułu dojazdu adwokata). Oczywiście bardzo ważne jest to, w jakich sprawach się on specjalizuje. Jeżeli masz dostęp do opinii osób, które miały okazję skorzystać z usług kancelarii przed Tobą, dlaczego miałbyś się z nimi nie zapoznać? Internet w takich sytuacjach daje wiele możliwości - żal ich nie wykorzystać. Dla obcokrajowca istotne będzie to, w jakim języku adwokat udziela porad prawnych. Cena, jak w większości innych przypadków, także ma znaczenie. Kwestię pieniędzy warto ustalić na samym początku, by uniknąć przykrych niespodzianek.

Jeżeli dokonałeś wstępnego wyboru, spotkanie się z adwokatem będzie jak najbardziej wskazane. Spokojnie wysłuchaj, co ma on do powiedzenia w Twojej sprawie. Uważasz, że znasz się na ludziach? Takie spotkanie może mieć zatem kluczowe znaczenie (sam wyczujesz, czy warto zdecydować się na skorzystanie z jego usług).

Interesuje Cię kancelaria prawna działająca w Warszawie? To właśnie tutaj, w stolicy Polski, mieści się Kancelaria Adwokacka Bartosiak & Wspólnicy, która specjalizuje się w prawie pracy, rodzinnym, cywilnym, administracyjnym, karnym, gospodarczym i spadkowym.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:Opinie o „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy