Nazwa: AZTECH
Telefon +48 694 902 821
Adres Powstańców 70
Miejscowość Kędzierzyn Koźle
Kod pocztowy 47-220
Adres domeny: http://aztech24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kruszenie materiałów jest stosowane przy realizacji różnych prac w otwartej przestrzeni. Dokonywanie działań mających na celu kruszenie materiałów o charakterze twardym, średnim oraz miękkim wykonuje kruszarka szczękowa. Zazwyczaj takie maszyny są spotykane w górnictwie ciężkim oraz przy wydobywaniu żwiru i piasku. Specjalnie wykonana konstrukcja urządzenia pozwala na swobodne rozdrabnianie nawet bardzo twardych bloków, które zawierają w sobie dużą ilość krzemionki.

Osiągnięcie końcowego produktu, którym jest rozbite kruszywo, sprzyja realizacji nawet najtrudniejszych działań np. w kamieniołomach. Wykorzystanie maszyny jest znane również w branży recyklingowej. Służy to przetwarzaniu głównie bardzo dużych materiałów na mniejsze. Dzięki temu możliwe jest ponowne zastosowanie materiałów w różnych branżach.

Przedsiębiorstwa budowlane wykorzystują w swoich pracach kruszarki, ponieważ są one bardzo dobrze przystosowane do pracy w zmiennych warunkach. Wysoka jakość wykonania oraz użycie trwałych tworzyw w procesie produkcji pozwala na długookresowe wykorzystywanie maszyny. Specyfika pracy urządzenia polega na działaniu ciśnienia obecnego pomiędzy dwoma szczękami, które podczas realizacji zadania zbliżają się do siebie. Wykorzystywany w procesie kruszenia system czterostopniowego ruchu, powoduje maksymalizację efektywności działań.

Specyfikacja urządzeń

W ofercie firmy jest kilka urządzeń tego rodzaju. Różnią się one względem siebie m.in. maksymalnym wsadem, wydajnością oraz mocą. Nie bez znaczenia, przy zakupie jest także frakcja maszyny. Jednym z dostępnych w katalogu ofert, produktem jest kruszarka szczękowa, model KSZ-600x900, która spełnia poniższe kryteria techniczne:

  • maksymalny wsad wynosi do 550 milimetrów,
  • wydajność to aż 100 ton, polecane rozwiązanie w przypadku realizacji dużych projektów,
  • moc urządzenia w przedziale od 75 do 90 kilowatów,
  • frakcja w przedziale od 75 do 200 mm.

Bogata oferta pozwala na zakup urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Jednakowo dla firm zainteresowanych zakupem krajowym oraz eksportowym, firma AZTECH służy swoją pomocą w wyborze najlepszych urządzeń. Wystarczy skontaktować się z biurem sprzedaży.

Opinie o AZTECH


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy