Nazwa: Averto Sp. z o. o.
Telefon 513 513 150
Adres Śląska 32a
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70--43
Adres domeny: https://averto.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Detektyw to coraz bardziej pożądana osoba na rynku usług w Polsce. Wiele osób, które potrzebują rozwikłać pewien problem, bezpośrednio zgłaszają się do biura detektywistycznego, wiedząc, że szybko zostanie on rozwiązany. W Szczecinie dobrego detektywa można znaleźć w agencji Averto, której siedziba znajduje się w samym centrum miasta, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską niemal z każdej dzielnicy miasta.

Wśród spraw, w których specjalizuje się agencja, wyróżnić można przede wszystkim: 

  • sprawy rozwodowe
  • zdrady małżeńskie i romanse
  • przestępstwa gospodarcze
  • porwania i zaginięcia
  • windykacja do 200 000 zł
  • zdobycie próbek DNA
  • wywiad środowiskowy
  • wykrywanie podsłuchów

Agencja detektywistyczna odznacza się wyjątkowym profesjonalizmem i dyskrecją, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych z jej usług klientów, dostępne na stronie internetowej. Detektyw każdą sprawę traktuje indywidualnie i wie, że musi zająć się nią od A do Z, nie pomijając żadnego fragmentu. W innym wypadku śledztwo może nie odbyć się tak, jak powinno. Konieczna jest więc szczegółowa rozmowa z klientem, aby poznać wszystkie wątki dotyczące sprawy.

Na stronie internetowej znaleźć można również informacje o cenie usług świadczonych przez agencję detektywistyczną. Współpracuje ona z niemal 50 innymi detektywami na terenie całego kraju, dzięki czemu ma możliwość niesienia pomocy swoim klientom na szeroką, ogólnopolską skalę. Wśród zakładek można również zapoznać się z referencjami, a także z artykułami, które o agencji pisały media. Świadczą one o zaangażowaniu firmy i profesjonalnej działalności na bardzo dużą skalę. 

W celu umówienia się na spotkanie wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Dla osób, które wolą umówić się osobiście, na stronie znajduje się również zakładka "kontakt" z dostępnym numerem telefonu agencji oraz adresem e-mail. Wówczas pracownik agencji skontaktuje się z zainteresowanym i wyznaczy dzień oraz godzinę spotkania, odpowiednie dla klienta i detektywa.

Data dodania: 07-04-2020
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://averto.com.pl/


Opinie o Averto Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy