Nazwa: Autokasacja U Jacka
Telefon 660 185 232
Adres Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Miejscowość Aleksandrów Kujawski
Kod pocztowy 87-700
Adres domeny: https://auta-skup.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Działające w Polsce auto skupy są owiane złą sławą. Wiele osób, zamierzając sprzedać swój pojazd, nawet nie bierze pod uwagę oddania go do skupu, ci zaś, którzy się na to decydują, zwykle traktują to jako zło konieczne. Tak naprawdę jednak wiele osób, także z tych, którzy uważają, że nigdy nie pozbędą się samochodu w ten sposób, nie wie, czym takie firmy się charakteryzują i co mogą zaoferować - a nie wszystkie mają tak samo złe warunki. Powodem kiepskiej opinii na temat tego rodzaju przedsiębiorstw są nieuczciwe firmy, które mocno zaniżają ceny skupowanych pojazdów, psując rynek. Tymczasem znaleźć można firmy, które mają uczciwe, przejrzyste i dobre warunki. Poza tym korzystanie z usług skupów często jest najlepszym rozwiązaniem kiedy chce się sprzedać swój samochód.

Na pewno same dobre rzeczy można powiedzieć o firmie Autokasacja u Jacka, o której usługach wysokiej jakości przekonało się już wiele osób. Prowadzi ona między innymi auto skup w Bydgoszczy, działa jednak na znacznie szerszym obszarze, między innymi gdy chodzi o odbieranie pojazdów przeznaczonych do odsprzedania - jest to w jej gestii. Poza tym skupowanie aut to tylko jedna z dziedzin jej działalności. Poza tym firma między innymi oferuje sprzedaż części zamiennych czy złomowanie aut, a także usługi związane między innymi z geometrią kół. Dzięki tak rozbudowanej działalności nie musi zarabiać tylko na skupowanych autach, może sobie zatem pozwolić na proponowanie kontrahentom, czyli odsprzedającym samochody, korzystne warunki. Tak też robi, w odróżnieniu od firm konkurencyjnych.

Mając zatem samochód i trudności z jego sprzedaniem czy też po prostu chcąc pozbyć się go szybko, warto skontaktować się z tym przedsiębiorstwem. Na pewno się tego nie pożałuje.

Data dodania: 18-07-2022
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://auta-skup.com/skup-aut-bydgoszcz/


Opinie o Autokasacja U Jacka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy