Nazwa: ATM-SAFETY
Telefon 509 485 235
Adres Przezmark 30c
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Adres domeny: http://bhp24.elblag.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma zajmująca się obsługą przedsiębiorstw pod kątem BHP i PPOŻ, ATM Safety jest firmą dobrze znaną w branży. Szkolenia organizowane przez wykwalifikowanych ekspertów są wieloaspektowe i zawsze wyczerpują dane zagadnienie. Dotyczy to między innymi kursów poświęconych zagrożeniom w pracy biurowej.  Wyróżnia się czynniki szkodliwe na stanowisku pracy biurowej, jakie są dokładnie omówione przez prelegentów w konkretnym miejscu pracy.

Praca biurowa wiąże się przede wszystkim z niekorzystnym wpływem na stan zdrowia pracownika. Są to zagrożenia uwarunkowane specyfiką określonego biura, jak i wynikające z pozostawania przez długi czas w pozycji stojącej. Do najczęściej wymienianych czynników szkodliwych zalicza się:

  • szkodliwość substancji chemicznych stosowanych w materiałach budowlanych albo wykończeniowych,
  • zanieczyszczenia w powietrzu, jakie wydzielane są przez grzejniki bądź klimatyzację,
  • drgania wywoływane przez urządzenia standardowo wykorzystywane w biurach,
  • zbyt gorący lub zbyt zimny mikroklimat w określonym miejscu pracy,
  • niewygodna pozycja wpływająca na kształtowanie się niewłaściwej pozycji ciała,
  • niewyregulowane siedzisko lub blat roboczy,
  • promieniowanie wydzielane przez urządzenia biurowe,
  • niewłaściwe oświetlenie biura.

Oczywiście, w konkretnym zakładzie pracy zjawiska te nie muszą występować jednocześnie. Podczas szkolenia, dopasowanego do konkretnej firmy można dowiedzieć się, jak minimalizować ryzyko zagrożeń bądź całkowicie je wyeliminować, jeśli jest taka możliwość. W trakcie wyczerpującego temat szkolenia można dowiedzieć się, jak przygotować miejsce pracy w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu można będzie pozbyć się czynników, jakie zagrażają zdrowiu lub życiu pracowników. Indywidualne podejście do tematu sprawi, że w biurze zostanie wszystko zorganizowane tak, aby pracownicy mogli bezpiecznie wykonywać codzienne obowiązki. Po przeprowadzonym szkoleniu kursanci, jak i właściciele przedsiębiorstwa będą lepiej zorientowani w tym, jak zorganizować pracę w myśl zasad BHP.

 

Opinie o ATM-SAFETY


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy