Nazwa: ASTEL
Telefon +48 502 626 984
Adres Żurawia 24a/10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-515
Adres domeny: https://www.astel24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chociaż światłowód nieodmiennie kojarzy się z szybkim Internetem, ma on znacznie szersze zastosowanie, np. w medycynie. Z technologii tej korzystają również operatorzy firm telefonicznych oraz oferujących telewizję kablową. W większości przedsiębiorstw wykorzystywany jest do przesyłu danych, gwarantując niesamowitą przepustowość, niemal nieograniczony dostęp oraz poufność. To właśnie ona obok stabilności i bezawaryjności liczy się najbardziej w dobrze położonej sieci.

Poszukując przedsiębiorstwa zajmującego się wdrożeniem strukturalnych sieci światłowodowych, warto poznać firmę z linku astel24.pl. Istnieje ona w branży od bardzo dawna, dlatego ma bogate doświadczenie oraz wysokiej klasy specjalistów, którzy poradzą sobie z instalacją każdej sieci. Świadczy profesjonalne usługi światłowodowe nie tylko w stolicy, gdzie ma siedzibę, ale też w wielu innych regionach kraju. Współpracuje z klientami prywatnymi i z przedsiębiorcami, wykonując przyjęte na siebie zadania rzetelnie, profesjonalnie i terminowo.

Decydując się na współpracę z tym  przedsiębiorstwem, można mieć pewność, że wdrożona przez nie sieć będzie stabilna, szybka i bezpieczna. Ma to znaczenie dla ochrony danych własnych i firmowych. Jego usługi są kompleksowe od projektu po usuwanie ewentualnych awarii w przyszłości. Na cały proces wdrożenia składa się kilka etapów:

  • układanie kabli tak, aby zapewnić najlepsze parametry w zakresie tłumienia transmisji sygnałów,
  • instalowanie kabli i przygotowanie ich do łączenia włókien, ściąganie izolacji, czyszczenie i przecinanie,
  • spawanie włókien metodą "rdzeń do rdzenia" przy pomocy spawarek japońskiej marki Fujikura.

Są to trzy najważniejsze etapy w instalacji sieci, od których zależy poprawność jej działania.

Data dodania: 23-11-2022
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://www.astel24.pl/


Opinie o ASTEL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy