Nazwa: ArtTap
Telefon 889199756
Adres Rzeczna 77A
Miejscowość Nadma
Kod pocztowy 05-270
Adres domeny: http://www.arttap.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wszelkie przedmioty wykonane z naturalnej skóry cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród kupujących i napawają dumą ich posiadaczy. Trudno się temu dziwić, gdyż materiał ten nie tylko uchodzi za szlachetny, ale naprawdę taki jest. Przede wszystkim świetnie się prezentuje, jest przyjemny w użytkowaniu, a także doskonale sprawdza się do wszelkich zastosowań, gdyż jest bardzo trwały. Można na to liczyć zwłaszcza wtedy, gdy zapewni się swoim skórzanym produktom pewną dozę pielęgnacji, jakiej potrzebują.

Wielkim powodzeniem cieszy się między innymi skórzana tapicerka samochodowa. Cena wyposażonych w ten element aut od razu idzie w górę, a szczególnie gdy chodzi o pojazdy używane, które mają niezniszczone obicia. Wskazują one bowiem, że pojazd jest mniej zużyty niż w rzeczywistości - na pewno zatem na skórę warto stawiać i warto o nią dbać. Trzeba przy tym wiedzieć, że obicia foteli to nie jedyne rozwiązanie, jakie wchodzi w grę. Firma ze stolicy, Art Tap, zajmująca się tapicerką samochodową, oferuje też obszywanie kierownic. Na czym polega to rozwiązanie i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Obszycie kierownicy skórą nadaje jej, a więc całemu kokpitowi, elegancki wygląd i prestiżowy charakter. Jest to znakomite uzupełnienie dla skórzanych obić foteli, na które warto postawić tym bardziej że producenci wybierają je dość rzadko. Całość prezentuje się zaś znacznie lepiej, poza tym oczywiście firma dysponuje skórami w różnych kolorach, nawet nietypowych. To nie tylko czerń, ale też biel, beż, czerwień czy nawet granat, co zainteresuje na przykład osoby posiadające zabytkowe auta.

Warto też jednak wiedzieć, że obszycie kierownicy skórą ma inny wymiar - praktyczny. Jest to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, a także  kierowców, którzy dużo jeżdżą. Ślizganie się dłoni po kierownicy daje się we znaki także przy upale, kiedy nie korzysta się z klimatyzacji. Skóra poprawia chwytność kierownicy oraz wygodę korzystania z niej, dzięki czemu podróżowanie autem staje się jeszcze przyjemniejsze.

Na usługę tę decydują się też osoby odczuwające nostalgię za dawnymi czasami - rozwiązanie to kojarzy się między innymi ze starymi eleganckimi pojazdami amerykańskimi, jak lincolny czy cadillaki znane ze starych filmów. Na pewno jest wiele powodów, by ją wybrać, a kolejnym jest niewygórowana cena.

Data dodania: 13-12-2022
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
http://www.arttap.com.pl/obszywanie-kierownic-skora/


Opinie o ArtTap


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy