Nazwa: ARTFOLL SP Z O O
Telefon 508 193 773
Adres Kolejarska 34
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-646
Adres domeny: http://www.folie.artfoll.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Większość współczesnych budynków biurowych to szkło i metal. Duże połacie szyb mogą kumulować ogromną ilość promieni słonecznych, znacznie podwyższając temperaturę wewnątrz budynku. W takich przypadkach konieczne jest korzystanie z klimatyzacji, aby zapewnić pracownikom firmy jak najpełniejszy komfort. Można jednak sporo zaoszczędzić na klimatyzacji, montując na oknach specjalną folię termoizolacyjną. Zapobiega ona nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza budynków, dzięki czemu klimatyzatory nie muszę chodzić z pełną mocą, a tym samym firma oszczędza na rachunkach za energię elektryczną.

Jedno z przedsiębiorstw oferujących folie przeciwsłoneczne można znaleźć w Warszawie. Jest to firma Artfoll polecająca swoje usługi w zakresie oklejania okien, witryn i samochodów foliami także termoizolacyjnymi. Przedsiębiorstwo to dysponuje nie tylko doskonałej jakości produktami, ale także specjalistami i sprzętem pozwalającym na idealne dopasowanie folii do dowolnej powierzchni w taki sposób, aby prezentowała się efektownie i nie miała żadnych zmarszczek czy załamań. Nie ogranicza ona dostępu światła do wnętrza, dzięki czemu użytkownicy danego pomieszczenia mogą cieszyć się niezwykłym komfortem. 

Oferowane przez to przedsiębiorstwo folie nie tylko chronią przed nadmiernym nagrzaniem, ale także zapobiegają utracie ciepła podczas zimowych czy późno jesiennych dni, jeśli zostaną zamontowane wewnątrz budynku. Zgodnie z badaniami mogą one zredukować utratę ciepła przez połacie okienne nawet do 30%. Ponieważ są to produkty niezwykle trwałe, będą służyły przez wiele lat, zatem dość szybko się zwrócą. Folia w żaden sposób nie wpływa na jakość czy estetykę powierzchni szklanych i w każdej chwili może zostać zlikwidowana. W ofercie wspomnianego przedsiębiorstwa można znaleźć wiele odmian folii, które różnią się pomiędzy sobą między innymi:

  • barwą,
  • stopniem przyciemnienia,
  • efektem, gdyż na przykład mogą być w formie lustra weneckiego.

Pragnąc zasięgnąć dodatkowych informacji na temat działania oferowanych przez tę firmę folii, warto skontaktować się z jej przedstawicielem, który dokładnie wyjaśni sposób ich działania, różnice pomiędzy konkretnymi produktami i sposób ich montażu.

Opinie o ARTFOLL SP Z O O


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy