Nazwa: ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
Telefon 44 646 53 12
Adres ODDZIELNA 14
Miejscowość PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Kod pocztowy 97-300
Adres domeny: https://www.artfol.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Folie HDPE są produkowane z polietylenu o dużej gęstości, czyli przezroczystego i termoplastycznego polimeru odznaczającego się niewielką przepuszczalnością wilgoci. Do jego zalet zalicza się odporność na działanie soli, zasad oraz kwasów, co sprawia, że znajduje zastosowanie w najtrudniejszych warunkach.  Ze względu na gęstość materiał ten jest znacznie twardszy w porównaniu do folii LDPE. Wszystko to przekłada się na doskonałą wytrzymałość mechaniczną. Innymi słowy, nie ulega on uszkodzeniom i dość trudno go przebić, dlatego jest używany podczas pakowania rozmaitych produktów.

Folie HDPE wyróżniają się doskonałymi parametrami fizykochemicznymi oraz wysoką temperaturą topnienia wynoszącą ponad 100 stopni  Celsjusza. Nie przepuszczają one gazów ani wilgoci, dlatego mogą być wykorzystywane nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz. Zastosowanie polietylenu powoduje, że artykuły te doceniane są za właściwości ochronne, ponieważ  chronią przed zanieczyszczeniami, takimi jak kurz czy pył. Nie bez znaczenia jest także fakt, że jest to tworzywo całkowicie obojętne, dzięki czemu nie wchodzi w reakcje z innymi substancjami. Z tego powodu może mieć kontakt z żywnością.

Firmą proponującą takie akcesoria jest Artfol. To doświadczony producent folii HDPE funkcjonujący na rynku od 1988 roku. Oferuje on modele przezroczyste i barwione, na które można nadrukowywać napisy lub grafiki. Wszystko to sprawia, że folie reklamują dane przedsiębiorstwo niewielkim kosztem i zwiększają rozpoznawalność marki na rynku. Proponowane folie znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i przydają się w trakcie wytwarzania pojemników oraz opakowań soków, wód i mleka. Materiał HDPE jest nietoksyczny i niezawodny.

Ze względu na bogate doświadczenie firma ta jest w stanie zaproponować starannie wyselekcjonowany asortyment, który sprosta wymaganiom każdego klienta. Zazwyczaj kontaktują się z nią przedstawiciele branży spożywczej chcący nabyć solidne opakowania do produktów żywnościowych. Folie występują w wielu rozmiarach i są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Opinie o ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy