Nazwa: ApartZakop.pl
Telefon 882 708 530
Adres Sienkiewicza 1C
Miejscowość Zakopane
Kod pocztowy 34-500
Adres domeny: https://apartzakop.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Stolica polskich Tatr, czyli Zakopane, od lat przyciąga turystów z całego kraju, pragnących zakosztować zimowej lub letniej aury w otoczeniu majestatycznych szczytów. Jest to również atrakcyjne miejsce zarówno dla osób zainteresowanych tradycjami górali czy ich kuchnią, jak i wielbicielami bardziej nowoczesnych rozrywek. Ci drudzy z pewnością nie będą narzekać na brak zróżnicowanych miejskich atrakcji oraz szalonego życia nocnego, którego w Zakopanem nie brakuje. 

Można też przyjechać do tego miasta, aby po prostu odpocząć. Sprzyja temu lokalna infrastruktura hotelowa. W ofercie noclegów znajduje się corocznie sporo propozycji pensjonatów i prywatnych kwater na wynajem. Dla tych, którzy preferują spędzanie swojego wolnego czasu w bardziej luksusowych warunkach, przygotowano opcje typu apartament z widokiem na góry. Można wtedy podziwiać Zakopane oraz panoramę Tatr z okna podczas picia porannej kawy lub relaksując się po odbyciu spaceru przez klimatyczne, zakopiańskie ulice.

Na stronie internetowej apartzakop.pl można znaleźć oferty apartamentów dla singla, pary, rodziny z dziećmi oraz wyjazdu zorganizowanego, obejmującego od kilku, do kilkunastu osób. Każdy z nich posiada stosowną adnotację, informującą, ile miejsc noclegowych jest dostępnych na danej przestrzeni oraz jakie jest wyposażenie, z którego może skorzystać wynajmujący. Wszystkie dane, w tym kontakt, pod którym można dokonać rezerwacji, są opublikowane w sieci. Dzięki temu łatwo jest znaleźć idealną opcję wypoczynku w Zakopanem, nawet gdy mieszka się na drugim krańcu Polski. 

Apartamenty, z uwagi na swoje nowoczesne i kompleksowe wyposażenie, dają dużą autonomię, jeśli chodzi o zagospodarowanie wolnego czasu czy nawet kwestie samodzielnego przygotowywania posiłków. Jak można się przekonać podczas przeglądania zdjęć dostępnych pod podanym wcześniej linkiem, każdy luksusowy kompleks posiada osobną strefę kuchenną oraz media. Można wybrać także lokale z łatwym dostępem do atrakcji typu SPA (basenu, jakuzzi) lub z widokiem na konkretną partię otaczającego Zakopane masywu górskiego. Wynajmujący ma również do swojej dyspozycji balkon lub taras (w zależności od tego, na jakim poziomie zlokalizowana jest wybrana przez niego przestrzeń mieszkalna), zapewniające relaks na świeżym powietrzu, a w ciepłe dni możliwość opalania się. 

Opinie o ApartZakop.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy