Nazwa: ApartLock
Telefon 518 688 356
Adres Grunwaldzka 69
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
Adres domeny: https://apartlock.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zapewnienie bezpieczeństwa osobie starszej, mieszkającej samotnie, nie zawsze jest proste, o czym przekonało się wielu członków rodziny. Jeśli mogą oni codziennie bywać u seniora, dostarczając mu potrzebne leki czy artykuły spożywcze, sytuacja jest opanowana. Problem pojawia się, kiedy o taką przysługę trzeba poprosić najbliższą sąsiadkę lub też do opieki nad chorą wyznaczyć zupełnie obcą osobę. 

W takim przypadku konieczne jest przede wszystkim udostępnienie kluczy do mieszkania. Te jednak mogą łatwo się zagubić lub paść łupem kogoś niepowołanego. Lepszym rozwiązaniem jest sterowanie możliwością wejścia do wnętrza lokalu na odległość i wpuszczanie pomocy o określonych godzinach, najlepiej po wcześniejszej informacji od sąsiadki, pielęgniarki lub innej zatrudnionej osoby, że ta stoi już pod drzwiami. Taką możliwość daje nowoczesny czytnik zbliżeniowy, który można otwierać i zamykać, korzystając z sieci WiFi.

Wbrew pozorom korzystanie z takiego urządzenia nie jest trudne. Mając wsparcie kogoś młodszego, obeznanego choć w minimalnym stopniu z elektroniką, senior bez problemu poradzi sobie z obsługą czytnika. Świadomość, że ktoś jeszcze ma możliwość otwarcia drzwi, na przykład w sytuacji wypadku lub nagłej choroby, to dodatkowe zabezpieczenie, bardzo doceniane przez osoby starsze, które nierzadko mają problemy z poruszaniem się i potknięcia lub inne przykre sytuacje zdarzają im się dość często.

Dostawcą, u którego można zamówić prosty w obsłudze czytnik elektroniczny, jest sklep online, który prowadzi sprzedaż na stronie apartlock.pl. Proponowane w ofercie modele mają wbudowany duży, doskonale widoczny wyświetlacz, więc sprawdzą się nawet w przypadku osób starszych, które mają problemy ze wzrokiem. 

Wspomniany dystrybutor przedstawia produkty znanych marek, dzięki czemu może zagwarantować ich najwyższą jakość, trwałość i funkcjonalność. Dodatkowo czytniki te ładnie się prezentują. Można je zamontować zarówno na drzwiach wejściowych domu jednorodzinnego, jak i na klatce bloku. 

Data dodania: 31-08-2022
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://apartlock.pl/6-czytniki-zblizeniowe


Opinie o ApartLock


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy